Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Бер 2012

Мільйонні "туристичні" експрес-проекти починають сипатися?

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Грандіозні туристичні проекти, будівництво і відкриття яких форсувала обласна та центральна влада, зокрема в Каневі, схоже, починають "сипатися". Так, привокзальна площа біля терміналу "Авто-Ріка", як запевняють канівчани та канівські ЗМІ, не витримала й першої зими і потребує заміни плитки.

Як повідомляє сайт kanev.info та місцева газета "Віка", через 6 місяців після офіційного відкриття більша частина привокзальної площі потребує ремонту та повного оновлення через недотримання державних будівельних норм при проектуванні дорожнього покриття та здійсненні технічного нагляду. 

 

Тим часом на реконструкцію привокзальної площі із міського та обласного бюджетів було, як стверджують канівчани, зокрема й депутат Канівської міськради Володимир Коржов, витрачено більше 4 мільйонів гривень.

 

Городяни вимагають притягнути до відповідальності чиновників Канівського міськвиконкому за подібне використання величезних бюджетних коштів та неякісний контроль за виконанням робіт. 

 

Вони очікують, що на сесії Канівської міськради 5 квітня буде розглянуте це питання, і міські чиновники прозвітують, на що ж були витрачені мільйони бюджетних коштів і як здійснювалися контроль на перевірка якості робіт. Крім того, жителі Канева сподіваються, що відповідне службове розслідування проведуть правоохоронні органи, КРУ і прокуратура.

 

Канівчани, зрештою, чекають втручання в ситуацію, що склалася, і губернатора Сергія Тулуба.

 

 

Фото kanev.info

Поділіться з друзями: