Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лип 2012

Мер Черкас звернеться до Президента з приводу фінансування мовного закону

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Мер Черкас Сергій Одарич дав доручення керуючому справами міськвиконкому Миколі Кудрявцеву підготувати на понеділок звернення до Президента України Віктора Януковича з приводу недоцільності мовного закону з огляду на значні витрати.

«Підготуйте звернення до Президента України з приводу цих маразмів. Утілення закону потребує коштів. Незрозуміло, хто їх буде виділяти і хто буде все це фінансувати. Думаю, міська рада теж підтримає це звернення», - сказав Сергій Одарич, послухавши роз'яснення юристів з приводу закону про засади державної мовної політики.

 

Зокрема, мера та інших посадовців обурило, що потрібно буде вести документацію державною та регіональною мовою, і досі немає чіткого механізму визначення потреби в регіональній мові, адже в законі йдеться, що потрібно користуватися даними перепису населення (востаннє відбувався у 2001 році). Також Сергій Одарич поцікавився, чи може бути регіональною англійська, і коли виявилося, що ні, то він заявив, що це дискримінація. У свою чергу, директор департаменту охорони здоров'я Олег Стадник звернув увагу, що в законі ніде не сказано, якою мовою потрібно вести медичну документацію.

 

«Відтепер тільки латиною», - пожартував Сергій Одарич і попросив керівників усіх департаментів внести свої пропозиції щодо мовного закону, які будуть використані для підготовки звернення до Президента України.

 

Фото: pics.livejournal.com

Поділіться з друзями: