Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Квіт 2012

Губернатор і голова облради просять у місцевих рад кошти на лікування "нирочників"

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб та голова облради Валерій Черняк звернулися до міських голів Черкаської області, керівників райдержадміністрацій та відповідних місцевих рад з проханням знайти кошти для лікування хворих на хронічну ниркову недостатність. Начальник головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф ОДА Володимир Брожик сьогодні на сесії облради звернувся з відповідним проханням і до Черкаської міської ради.

За словами Володимира Брожика, обласний бюджет забезпечує 54 % від загальних потреб у фінансуванні гемодіалізу для підтримки життя цих людей, що становить близько 20 мільйонів гривень.

Тож обласна влада звернулася до місцевих рад з пропозицією визначити джерела та обсяги співфінансування процедури гемодіалізу відповідно до кількості хворих у цих регіонах та містах. Таким чином місцеві ради повинні розглянути питання на позачергових сесіях рад щодо субвенцій обласному бюджету на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність, зокрема і в діалізному центрі "Фрезеніус".

 

У свою чергу, міський голова Черкас Сергій Одарич зазначив, що завдяки тому, що Уряд після багатьох звернень черкаської влади нарешті виділив місту 44 мільйони гривень на виконання делегованих повноважень міський бюджет Черкас зможе виділити кошти на лікування хворих із хронічною нирковою недостатністю. Зокрема, за його словами, це питання міська рада розгляне до 26 квітня.

 

Поділіться з друзями: