Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Черв 2012

Гроші на вітер: чи повисипається асфальт на залатаних черкаських дорогах?

Читайте більше в рубриці Гроші
 

В. о. міського голови Черкас Віктор Беззубенко не на жарт взявся за контроль над ремонтом доріг.

Під час ранкової наради у міськвиконкомі він розповів, як у неділю їздив містом, споглядаючи на якість робіт.

 

«Я не професіонал. Але вирішив проїхатися. Тим паче, що прочитав на «Фейсбуці» критику Василя Старікова, що по Пастерівській пофрезирували уже кілька тижнів тому, але досі не асфальтують. Побачив, що так і є. Причому, таке враження, що асфальтують якимось квадратно-кущовим способом – лишають великі ями, потім асфальтують, потім знову лишають ями... Тож я вирішив звернутися до незалежного фахівця, проїдуся ще з ним. Але він мене відразу запитав, де ми беремо асфальт. Сказав, що якщо в Черкасах, то все відразу повисипається. Ми витримаємо цю ганьбу?», - зауважив Віктор Беззубенко.

 

За його словами, «незалежний експерт» запевнив його, що найкраще возити асфальт із Бориспільського заводу.

 

Тож Віктор Беззубенко дав доручення прискіпливо поставитися до якості асфальту, провести відповідні експертизи.

 

«Але щоб ці дослідження асфальту були потім визнані в суді. Щоб не було такого, що нам скажуть – ми не знаємо, де ви брали цей асфальт і що ви досліджували. Усе треба зробити згідно з юридичною процедурою», - наголосив в.о. міського голови Черкас.

 

Також сьогодні о 14 годині Віктор Беззубенко разом із заступником мера Олексієм Леоновим та директором департаменту житлово-комунального господарства Олександром Риджаничем будуть проводити оглядини комунального підприємства «ЧЕЛУАШ», щоб з'ясувати, наскільки воно готове до асфальтування вулиць.

 

Нагадаємо, що на минулому тижні під час сесії Черкаської міської ради депутати внесли в статутний фонд КП «ЧЕЛУАШ» 5,5 мільйонів гривень, попри те, що підприємство збиткове.

 

 

Фото Ігоря Бутенка з офіційного порталу Черкаської міської ради 

Поділіться з друзями: