Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Трав 2012

Готель «Черкаси» купила одна із найбільших готельних мереж України

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Готель «Черкаси» продали сьогодні з аукціону за 14 млн 149 тисяч 80 гривень. Стартова ціна готелю сягала 12,8 млн грн. Таким чином учасники аукціону, а їх було лише двоє, зробили тільки один крок. Новим власником центрального готелю міста стало ТОВ «Рейкартз і партнери. Україна». Це – одна із найбільших готельних мереж в Україні, яка об'єднує трьох- та чотирьохзіркові готелі у найбільших містах України – Львові, Києві, Одесі, Харкові тощо.

 

DSC07633 copy

 

Нові власники пообіцяли вже за кілька років перетворити готель «Черкаси» на найкращий в місті чотирьохзірковий готель.

 

DSC07601

 

«Ми плануємо за 2012 і початок 2013 року зробити проект реконструкції цього об'єкту. Це буде 4-зірковий готель, найкращий в Черкасах. І за 2013 – 2014 роки реконструюємо повністю цей об'єкт», - зазначив в коментарі журналістам Юрій Васін, генеральний директор компанії.

 

DSC07630 1

 

Він запевнив, що сьогоднішніх орендарів площ готелю насильно виселяти не будуть:

 

«За умовами договору, усі права по договорам оренди переходять нам. Чинні угоди будуть діяти до кінця строку своєї дії. Тобто нікого насильно ми звідти прибирати не будем», - сказав Юрій Васін.

 

Директор департаменту економічної політики та розвитку Черкаського МВК Ірина Удод висловила сподівання, що новий власник об'єкту надасть йому «нового життя»:

 

«Це відома мережа готелів. Вони здійснюють комплекс послуг, зокрема займаються і туризмом, Думаю, ця марка надасть нового життя як об'єкту, так і місту. Я як директор департаменту рада, що ця компанія стала переможцем», - сказала Ірина Удод.

 

Загалом міська влада планувала продати готель значно дорожче. За словами Ірини Іванівни, готелем цікавилось доволі багато осіб, і влада сподівалася побачити на аукціоні принаймні 5 учасників. Проте в аукціоні взяло участь лише двоє – представники Києва (переможці – ТОВ «Рейкартз і партнери») та представник компанії зі Львова. Натомість переможці зізналися, що мали надію, що стануть єдиними учасниками аукціону і куплять готель за початковою вартістю.

 

Фото Анни Тарасової, НародUA

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему