Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Квіт 2012

Готель «Черкаси» 14 травня виставлять на аукціон

Читайте більше в рубриці Гроші
 

14 травня відбудеться аукціон з продажу будівлі готелю «Черкаси».

Як повідомив журналістам міський голова Черкас Сергій Одарич, зараз саме триває підготовка до аукціону.

 

«Уже була здійснена експертна оцінка і стартова ціна відповідно до цієї оцінки – 12,8 мільйонів гривень. Яка буде ціна продажу – побачимо. Я сподіваюся, що цей аукціон приверне увагу та інтерес бізнесу, і ми зможемо за хорошу ціну продати цей об'єкт. Я, безумовно, зацікавлений у тому, щоб відродилося використання готелю як власне готелю. Ми розраховуємо, що зайдуть серйозні інвестори. Принаймні, дві-три достатньо потужні групи уже зацікавилися цим об'єктом, і з-поміж них є компанія, яка має мережу готелів по Україні. Я сподіваюся, що готель через рік-півтора після реконструкції буде окрасою і візитівкою міста Черкаси, а не антивізитівкою, як на сьогоднішній день», - заявив Сергій Одарич.

 

На його думку, стратова ціна дещо занижена. Проте це зумовлено станом будівлі, необхідністю робити повну реконструкцію та ремонт.

 

«І друге – це суттєві обмеження по земельній ділянці, яку можна використовувати. Зокрема, є проблема паркінгу. Це є суттєвим мінусом подальшого використання цієї будівлі. Але що стосується ціни, то мова йде про аукціон, відкриті торги, і ціна буде в результаті встановлена на рівні реальної ринкової не залежно від того, як її оцінили експерти», - запевнив мер.

 

Також він додав, що дата 14 травня жодним чином не стосується тих організацій, які сьогодні орендують приміщення в готелі Черкаси.

 

«Тому що, по-перше, для нового власника є обов'язковими ті договори оренди, які укладені. Ми проведемо аукціон, проведемо продаж, але на наступний день новий власник не почне використовувати цю будівлю. Тому що у тому вигляді, в якому вона є, вона нікого не цікавить. Будуть проводитися ремонти, реконструкція  і таке інше. Для того, щоб залагодити всі формальності, потрібно не менше, ніж півроку. У нас є час, і ми, безумовно, запропонуємо усім, хто там є, перехід в інші приміщення. У тому числі й у будівлю колишньої тютюнової фабрики», - підсумував Сергій Одарич.

 

Фото: fedir.gontsa.com

Поділіться з друзями: