Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лип 2012

Директора КП «ЧЕЛУАШ» звільнили через відмову працювати у вихідні (виправлено)

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Керівника комунального підприємства «Черкаське експлуатаційно-лінійне управління автомобільних шляхів» Анатолія Зінченка звільнили. Він був призначений виконуючим обов'язки керівника КП на початку цього року після звільнення Бориса Оніщенка. Причина звільнення - відмова керівника працювати в суботу. Так, на нараді у міськвиконкомі мер Черкас Сергій Одарич був обурений, коли дізнався, що «ЧЕЛУАШ» не працюватиме в суботу. Директор департаменту ЖКК виконкому Олександр Риджанич повідомив, що керівник КП «ЧЕЛУАШ» відмовляється здійснювати ямковий ремонт доріг у вихідний день.

«Я цього більше не можу терпіти. Пишіть подання на звільнення... На виробництві немає вихідних днів, пов'язаних із суботою і неділею», - сказав Сергій Одарич.

 

Сьогодні під час прес-конференції заступник міського голови Олексій Леонов, відповідаючи на запитання журналістів, підтвердив інформацію щодо звільнення.

 

«Новим керівником комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» став колишній керівник КП "Міськсвітло» Олег  Крощенко», - сказав Олексій Леонов.

 

За його словами «ЧЕЛУАШ» сьогодні, в суботу 7 липня, здійснює ямковий ремонт доріг у Черкасах.

 

P.S. Тож просимо вибачення в Бориса Оніщенка, який був керівником КП "ЧЕЛУАШ" до недавнього часу, і який пішов з посади непомітно для ЗМІ, за інформацію про його звільнення.

 

Фото з сайту 6188.com

Поділіться з друзями: