Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Квіт 2012

Дружина черкаського губернатора заробляє більше за нього

Автор  Соломія Шпак
Читайте більше в рубриці Гроші
 

Заробітна плата голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба є меншою, порівняно із заробітною платою його дружини. Утім, він отримує доволі солідну пенсію. А якщо додати сюди ще й проценти за «банківським вкладом від фінансових установ» та інші приємні «дрібнички», то можна зробити висновок, що побажання «щоб ти жив лише на зарплату» не має жодного стосунку до статків губернатора Черкащини.

Отже, Сергій Тулуб оприлюднив декларацію за 2011 рік. Інформація про це розміщена на офіційному порталі ОДА.

 

Згідно з декларацією у 2011 році Тулуб отримав 135,7 тис. грн (графа «заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору»). Як проценти за банківським вкладом від фінансових установ отримав 442,8 тис. грн. Протягом 2011 року очільник області також отримав 204 тис. грн пенсії та 5,3 тис. грн матеріальної допомоги.

 

Щодо майна, то Сергію Тулубу належать земельна ділянка площею 3181 кв. м у Київській області з розташованим на ній недобудованим садовим будинком площею 487,2 кв. м. Також у власності голови облдержадміністрації є автомобіль Toyota Sequoia.

 

Витрати Тулуба за зобов'язаннями фінансового характеру за 2011 рік становлять: 909 гривень - за договорами добровільного страхування та 167,2 тис. грн - на утримання майна, що перебуває у приватній власності. На кінець 2011 року залишок коштів на банківських рахунках очільника області становив 3,3 млн грн.

 

Дружина голови ОДА Галина Тулуб (працює економістом у МП «Енергоресурс») у 2011 році отримала 145,6 тис. грн заробітної плати, 46,5 тис. грн пенсії та 394,6 тис. грн процентів за банківським вкладом. У неї у власності знаходяться квартира у Києві площею 252,8 кв. м, а також автомобіль Mercedes-Benz 2001 року випуску. Витрати на утримання належного їй майна у 2011 році становлять 132,8 тис. грн. На кінець 2011 року сума заощаджень дружини голови обласної державної адміністрації на банківських рахунках становила 2,7 млн грн.

 

Фото: shablonyblankov.ru

Поділіться з друзями: