Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Квіт 2012

Доходи Віктора Беззубенка за рік зросли в 5 разів

Автор  Соломія Шпак
Читайте більше в рубриці Гроші
 

Перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко торік заробив  понад 125 тис. грн. Більшість коштів  (а це 116 тис. грн) заробітна плата, решта -  дивіденди, проценти та страхові відшкодування.

На рахунках у банках торік Віктор Беззубенко зберігав понад 160 тис. грн. У його власності дві земельні ділянки: одна в Черкасах, інша в селі Стецівка Звенигородського району. Також він є власником земельного паю. За декларацією за ним рахуються два житлові будинки в с. Стецівка та в Черкасах. Віктор Беззубенко задекларував три квартири: дві в Черкасах та одну в Києві.

 

За словами першого заступника міського голови, усе майно він придбав ще до того, як почав працювати у міськвиконкомі. До призначення на посаду він був директором приватного підприємства.

 

Його дружина — Валентина Анатоліївна — заробила торік 48 тис. грн. Це все заробітна плата. Вона працює в  дитячій міській стоматологічній поліклініці.
Віктор Беззубенко також є власником двох автомобілів: «Nissan Tiida» (2010 року випуску) та «Opel Omega» (1995 року випуску).

 

Якщо порівняти минулорічну та нинішню декларації, то виявиться, що доходи пана Беззубенка зросли майже в 5 разів. Так, у 2010 році він задекларував загальну суму сукупного доходу 28 125 гривень (з них заробітна плата – 25 111 гривень і дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав – 5034 гривень. Тоді як дружина першого заступника мера у 2010 році заробила 48 246 гривень (заробітна плата).

 

Нагадаємо, що в керуючого справами Черкаського міськвиконкому Миколи Кудрявцева, навпаки, зменшилися доходи відтоді, як він почав працювати у мерії. 

 

Зображення: isabelleprigent.wordpress.com

Поділіться з друзями: