Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Квіт 2012

Доходи Миколи Кудрявцева зменшилися вдвічі

Автор  Соломія Шпак
Читайте більше в рубриці Гроші
 

Керуючий справами виконавчого комітету Черкаської міської ради Микола Кудрявцев за минулий рік заробив 140 тисяч гривень.

Про це повідомляє офіційний портал Черкаської міської ради.

 

Із цих 140 тисяч гривень заробітна плата - 112,9 тисяч гривень, решта матеріальна допомога (близько 2 тисяч гривень) та дивіденди і проценти (7,4 тисяч гривень).  На рахунках у банках протягом звітного року він утримував понад 390 тисяч гривень.

 

«На цьому рахунку зберігалися мої заощадження. З нього я знімав кошти і розраховувався за купівлю нерухомості і автомобіля», — розповів Микола Кудрявцев.

 

Члени родини Миколи Кудрявцева – а це його дружина — за минулий рік отримали 56 тис. грн. доходу. Переважно – це матеріальна допомога. Його дружина перебуває у декретній відпустці і займається вихованням доньки.

 

У власності родини Кудрявцевих перебуває квартира загальною площею 71 кв. м. Також керуючий справами задекларував автомобіль «Subaru» 2008 року випуску.

 

Нагадаємо, що Микола Кудрявцев в минулому році оприлюднював декларацію про доходи за 2010 рік. Тоді він заробив майже 280 тисяч гривень (з них дохід від підприємницької діяльності – 224 900 гривень, заробітна плата – 4 892 гривень і матеріальна допомога – 49 992 гривень).

 

Зображення: assetprotectionlawjournal.com

 

Поділіться з друзями: