Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Жовт 2012

Черкаський "Богдан" - на грані банкрутства

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Протягом минулого місяця - вересня 2012 року - корпорація "Богдан" не випустила жодного легкового авто. Завод з випуску легкових авто потужністю 120-150 тис. автомобілів на рік в Черкасах, один з найпотужніших виробників легкових автомобілів в СНД, - на грані зупинки. Як і луцька виробнича база корпорації. Про це інформаційному агентству "інтерфакс-Україна" повідомив прес-секретар "Богдана" Сергій Красуля. 

Якщо корпорація "Богдан" у вересні 2012 року не випустила жодного легкового автомобіля, то за той же місяць 2011 року було вироблено більше 2,3 тис. машин.

 

У минулому місяці ж зроблений тільки один автобус на Луцькому заводі (у вересні 2011року - 77 автобусів) та 26 комерційних автомобілів в Черкасах (75 одиниць).

"Таким чином завод практично знаходиться на межі зупинки з урахуванням відсутності збуту техніки, як на внутрішньому ринку (через відсутність дієвих кроків України з підтримки автопрому та стимулювання ринку), так і на експорт через введення утилізаційного збору Росією - основним експортним ринком корпорації ", - цитує прес-секретаря корпорації "Богдан" Сергія Красулю агентство "Інтерфакс-Україна".

За підсумками дев'яти місяців корпорація скоротила виробництво автотранспортних засобів більш ніж на третину - до 10,743 тис. штук, порівняно з тим же періодом 2011 року.

Як повідомлялося, в січні-серпні 2012 року ПАТ "Богдан Моторс", що об'єднує виробничі активи корпорації, отримало консолідований збиток у розмірі 66,4 млн. гривень, тоді як за підсумками першого півріччя 2012 року він становив 31,554 млн. гривень. У компанії вважають такий ріст збитку катастрофічним.

Крім того, така ситуація змушує підприємства корпорації скорочувати персонал.

 

 

Фото http://www.lakelandfloridaliving.com

Поділіться з друзями: