Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лист 2012

Черкаські студенти з метою економії не вчитимуться цілий місяць

Читайте більше в рубриці Гроші
 

З 28 грудня 2012 року по 4 лютого 2013 року триватимуть вимушені канікули для студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Згідно з наказом ректора Анатолія Кузьмінського, таке нововведення затверджено з метою забезпечення умов для заощадження матеріальних та енергетичних ресурсів. Студенти та викладачі відпочиватимуть весь січень (стипендія та заробітна плата при цьому виплачуватиметься). Університет  також «відпочиватиме» - в закладі вимкнуть опалення.

Натомість зараз навчальне навантаження інтенсивніше - необхідно вкластися у терміни, тож можливо, доведеться проводити заняття по суботах та неділях. Заліково-екзаменаційна сесія триватиме лише два тижні.

 

«Студенти звичні до екстремальних умов життя (пройшли Євро-2012, щорічні загартовування температурою в гуртожитку), тому, думаю, вони із цим нововведенням справляться достойно. Однак, вважаю, що заздалегідь складений графік навчання, оголошений 1 вересня 2012 року, давав змогу планувати свою роботу набагато ефективніше як студентам, так і викладачам. Все ж є переваги канікул в січні - можливість відвідання рідних на свята, написання студентських наукових робіт й довшого відпочинку», - коментує заступник директора ННІ української філології та соціальних комунікацій, доцент Оксана Іванченко.

 

Фото: cnb.by та vnz.univ.kiev.ua

 

Поділіться з друзями: