Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Серп 2012

Черкаські регіонали не захотіли спрямувати кошти на лікування онкохворих дітей

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Сьогодні під час сесії Черкаської обласної ради депутати з фракції Партії регіонів не підтримали пропозицію про зменшення видатків на висвітлення діяльності влади у ЗМІ та спрямування коштів на лікування онкохворих дітей.

Про це повідомляє депутатка облради Любов Майборода.

 

«Мою пропозицію звернутись до Кабінету Міністрів за роз`ясненням з приводу механізму відшкодування вартості ліків для хворих на гіпертонію підтримало 25 депутатів – представники «Батьківщини» та «Фронту змін». Партія регіонів не голосувала. Крім того, перед обговоренням порядку денного пан Черняк зачитав звернення депутата Миколи Кришталя про збір 150 тисяч гривень на лікування онкохворої дитини. Їй необхідно придбати ендопротез вартістю 150 тисяч гривень. Але коли я запропонувала не виділяти додаткових 300 тисяч гривень на висвітлення діяльності влади, а спрямувати їх на лікування онкохворих, в тому числі і на закупівлю протезу для дитини, Партія регіонів мою пропозицію не підтримала», - розповіла Любов Майборода.

 

За її словами, на висвітлення діяльності посадовців у цьому році з обласного бюджету виділили 3 мільйони 770 тисяч гривень, тобто втричі більше, ніж в минулому році.

 

Фото: zhurik.kz

Поділіться з друзями: