Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лист 2012

Черкаська облдержадміністрація "розбереться" з компанією "Bonduelle"

Читайте більше в рубриці Гроші
 

До кінця цього тижня відповідні структурні підрозділи Черкаської облдержадміністрації з’ясують, чому компанія "Bonduelle" відмовилася від своїх планів щодо виробництва консервації в Україні.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.

 

"Я побачив у ЗМІ цю інформацію, і дав доручення, щоб відповідні структури обласної державної адміністрації вивчили це питання і надали інформацію, в чому там справа. Бо минулого разу вони зверталися офіційно, я їм надавав допомогу і працював над тим, щоб вирішити всі проблеми, які виникали у них з деякими дозвільними органами. А зараз до нас не було жодного офіційного звернення.  І я знав, що все начебто було гаразд і сподівався, що там немає ніяких проблем. Тому попрацюють наші фахівці, які за три доби мають вивчити ситуацію і доповісти мені, а також надати пропозиції щодо того, що треба зробити. Розберемося до кінця цього тижня", - запевнив Сергій Тулуб.

 

 

Нагадаємо, що за інформацією ЗМІ, французький виробник консервованої продукції "Bonduelle" відмовився від своїх планів по вирощуванню овочів і створенню виробничих потужностей в Україні. У компанії говорять, що основна причина цього - купівля російських активів іншого виробника консервованої продукції з Франції – "Cecab Group", що дозволила компанії заповнити дефіцит потужностей у Східній Європі. Однак учасники ринку стверджують, що рішення "Bonduelle" пов'язано з технічними труднощами при реалізації проекту в Україні. Таким чином, завод з виробництва консервованих і заморожених овочів, який повинен був стати найбільшим у Європі та в який "Bonduelle" планувала вкласти близько 40 млн євро, в Черкаській області так і не побудують.  

 

Компанія "Bonduelle" заснована в 1853 році. Це один з найбільших в світі виробників консервованих і заморожених овочів (1,7 млрд одиниць продукції на рік). Компанія володіє 58 заводами. У 2009 році "Bonduelle" заявила про намір вирощувати овочі та виробляти консервовану продукцію в Україні. Зокрема, йшлося про будівництво заводу в Черкаській області.

 

 Фото: befirst.com.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему