Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Груд 2011

БЮТівець звинувачує міську владу в «розтринькуванні» бюджету й «зачищенні» боргів губернатора

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Депутат Черкаської міськради від БЮТ Микола Булатецький звинуватив мера Черкас Сергія Одарича та провладну більшість міськради в неефективному витрачанні коштів міського бюджету. Зокрема, опозиціонер заявив, що в той час, коли влада закриває пологовий і скорочує дуже важливі соціальні видатки з міського бюджету виділяються кошти, щоб «погасити» борги обласної влади.Як стверджує депутат, на останній сесії Черкаської міськради депутати проголосували за виділення 260 тисяч гривень підприємству «ЧЕЛУАШ». З підприємством, за словами депутата, тривалий час не могла розрахуватися за роботи з відновлення Черкаського річ порту обласна влада.

Булатецький заявив, що губернатор Тулуб відновлював Річпорт у Черкасах «з бардачка» і кошти багатьох підприємствам не заплатили, а також скоротили видатки на важливі програми в області.

БЮТівець обурюється, що його пропозиція не виділяти з міського бюджету гроші на «недоробки» обласної влади, а спрямувати їх на освіту більшість Партії регіонів та Партії вільних депутатів не підтримала.

Так само не пройшла пропозиція деяких депутатів скасувати рішення міської влади про реорганізацію пологового будинку № 2.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему