Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Гроші

На реконструкцію очисних споруд Канева потрібно витратити понад 17 мільйонів гривень. 

Керуючий справами виконавчого комітету Черкаської міської ради Микола Кудрявцев за минулий рік заробив 140 тисяч гривень.

Уже з наступного тижня тендери будуть відбуватися в режимі он-лайн.

Міський голова Черкас Сергій Одарич оприлюднив декларацію про доходи.

Грандіозні туристичні проекти, будівництво і відкриття яких форсувала обласна та центральна влада, зокрема в Каневі, схоже, починають "сипатися". Так, привокзальна площа біля терміналу "Авто-Ріка", як запевняють канівчани та канівські ЗМІ, не витримала й першої зими і потребує заміни плитки.

Будівництво берегоукріплювальних споруд у селі Пекарі під Каневом можна здійснити, витративши близько 3,5 мільйонів гривень, тоді як обласна влада планує витратити на ці роботи аж 27 мільйонів гривень.

Щоб збудувати берегозакріплювальні споруди в селі Пекарі Канівського району, планується витратити понад 27 мільйонів гривень.

Бізнесмен Дмитро Фірташ пообіцяв виділити 30 % коштів від загальної потреби на реконструкцію черкаського аеропорту.

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб заявив, що і далі сприятиме виділенню бюджетних коштів на купівлю квартир начальникам, які приїжджають в Черкаську область з інших регіонів. Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції.

Депутат облради Любов Майборода різко розкритикувала черкаську ОДА за ігнорування природоохоронних заходів. За її словами, заходи природоохоронного фонду у 2011 році виконані лише на 52 %.

Безвідповідальність у наданні банками споживчих кредитів та довірливість громадян до фінансових установ призводять як до проблем у фінансовій сфері держави, так і до особистих трагедій обманутих споживачів. Такою була одна з провідних тем конференції у Будинку профспілок.

Те, що зараз відбувається на ринку енергоресурсів, нагадує «російську рулетку». Газова рулетка, на відміну від старовинної офіцерської забави, набагато брутальніша. «Накриває» усіх: і тих, хто перший закрутив барабан (вентиль), і тих, хто не грає.

Під час ухвалення програми соціально-економічного розвитку Черкас на 2012 рік серед депутатів Черкаської міськради виникла суперечка з приводу доцільності чергового виділення мільйонів на будівництво нових спортивних майданчиків у той час, як шкільні спортмайданчики міста давно потребують оновлення й реконструкції.

60 тисяч гривень може зекономити школа за два місяці розумного енергоспоживання. У цьому запевнив журналістів В'ячеслав  Гусєв – координатор програм з енергозбереження в Україні.

Представник черкаських вкладників, ошуканих кредитними спілками, Володимир Гончаренко повідомив сьогодні, що губернатор Сергій Тулуб уже півтора роки відмовляється зустрітися з ними. За його словами, увесь цей час представники 24 тисяч обкрадених "кредиторів" спілок звертаються із письмовими зверненнями до голови ОДА, однак він їх ігнорує. Як ігнорують інші структури державної влади.

Перевізники Черкас «забули» перейти на стандарт Євро-4 у той час, як вся країна досі цього не зробила.

Для того, щоб встановити мінімальну кількість паркоматів, Черкасам потрібно щонайменше 1 млн 200 тисяч євро.

Сьогодні біля Черкаської облдержадміністрації підприємці вимагали скасувати закон про захист персональних даних, а також зміни до законодавства, за якими вони змушені будуть платити величезні штрафи за порушення як закону про захист персональних даних, так і інших законів.

Директор Шевченківського національного заповідника і екс-мер Канева Василь Коломієць дав коментар виданню НародUA щодо розбитих плит на могилі Шевченка. Колишній мер, що не був допущений на останні вибори, але після судових процесів таки домовився з владою і став директором заповідника, дуже неохоче відповідав на питання НародUA. А вкінці взагалі відмовився далі будь-що коментувати і кинув слухавку.

Депутат Черкаської міськради від БЮТ Микола Булатецький звинуватив мера Черкас Сергія Одарича та провладну більшість міськради в неефективному витрачанні коштів міського бюджету. Зокрема, опозиціонер заявив, що в той час, коли влада закриває пологовий і скорочує дуже важливі соціальні видатки з міського бюджету виділяються кошти, щоб «погасити» борги обласної влади.

Сьогодні, 20 грудня, на сесії Черкаської міськради депутати проголосували за продаж чотирьох ділянок землі міста площею майже 290 гектарів підприємству «Азот», яке належить відомому олігарху Дмитру Фірташу.