Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Гроші

Черкаський губернатор Сергій Тулуб ще не знає, скільки витрачено з обласного бюджету на поїздку черкаської делегації до Сполучених Штатів Америки. Про це він заявив НародUA на прес-конференції 25 червня. Голова Черкаської ОДА заявив, що з бюджету фінансувався офіційний візит лише п'ятьох осіб. Окрім нього, як повідомив пан Тулуб, це міський голова Канева Віктор Ніколенко та ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анатолій Кузьмінський. Інших двох делегатів Сергій Тулуб не назвав, однак НародUA таки дізнався "повний список". А також те, скільки було офіційно витрачено з бюджету на візит Сергія Тулуба до США.

В. о. міського голови Черкас Віктор Беззубенко не на жарт взявся за контроль над ремонтом доріг.

Сьогодні, 14 червня, сесія Черкаської міської ради внесла в статутний фонд КП "ЧЕЛУАШ" 5,5 мільйонів гривень. Кошти, як повідомили під час розгляду цього питання заступник міського голови Олексій Леонов та керівник КП, підуть на поточний ремонт черкаських доріг. Водночас на засіданні виконкому Черкаської міськради 12 червня під керівництвом першого заступника міського голови Черкас Віктора Беззубенка точилися дискусії з приводу того, чи визнавати "ЧЕЛУАШ" збитковим і чи дозволяє в цьому випадку законодавство подібні "транші" в підприємство. Так керівництво КП у фінансовому звіті, винесеному на засідання виконкому, прогнозувало близько 800 тисяч гривень збитків "ЧЕЛУАШ" у 2012 році.

Валерій Макеєв – новопризначений в.о. директора новоствореного комунального підприємства «Центр адміністрування та моніторингу Черкаської міської ради». НародUA запитав у пана Валерія, навіщо створене це підприємство і чому раптом нікому не відомий «комбінат громадського харчування» став центром адміністрування та моніторингу. Як виявилося, Валерій Макеєв створив такий собі «спецназ» для наповнення міського бюджету десятками мільйонів гривень. Так, уже в 2012 році пан Макеєв планує залучити в бюджет як мінімум 60 мільйонів гривень.

Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба встановить спеціальний тариф за рятування людей на Дніпрі.

Комунальне підприємство "Черкасиелектротранс" змушене взяти 2 мільйони гривень кредиту для виплати двомісячної заборгованості перед черкаськими тролейбусниками. Сьогодні, 24 травня, Черкаська міська рада ухвалила рішення про двомільйонний кредит для тролейбусників, оскільки ані підприємство, ані міський бюджет не може покрити заборгованість із зарплати. Подібну ситуацію міський голова Черкас Сергій Одарич пояснив невиконанням Урядом зобов'язань щодо компенсації проїзду "пільговиків".

Заступник голови Черкаської ОДА Олексій Головко повідомив, що влада буде "збивати" ціну на цукор демпінгом, тобто викиданням на ринок запасів цукру в області. За його словами, на Черкащині сьогодні - близько 50 тисяч тонн цукру, який є "перехідним запасом" і можна використовувати для демпінгу. Водночас Олексій Головко заявив, що цього року чимало сільськогосподарських господарств Черкаської області відмовилися від вирощування цукрового буряка і взагалі його не садили через цінову політику.

Готель «Черкаси» продали сьогодні з аукціону за 14 млн 149 тисяч 80 гривень. Стартова ціна готелю сягала 12,8 млн грн. Таким чином учасники аукціону, а їх було лише двоє, зробили тільки один крок. Новим власником центрального готелю міста стало ТОВ «Рейкартз і партнери. Україна». Це – одна із найбільших готельних мереж в Україні, яка об'єднує трьох- та чотирьохзіркові готелі у найбільших містах України – Львові, Києві, Одесі, Харкові тощо.

У Черкаській області 315 тисяч людей працездатного населення є або безробітними, або працюють "в тіні". Про це сьогодні на прес-конференції заявив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Володимир Багрійчук.

На позачерговій сесії Черкаської обласної ради, яка відбулася сьогодні, 4 травня, на гемодіаліз в приватному діалізному центрі "Фрезеніус" та обласній лікарні для 156-ти черкаських хворих на хронічну ниркову недостатність виділили 15,7 мільйонів гривень. Зокрема, 8,3 мільйони гривень на прохання керівництва Черкаської ОДА та Черкаської облради виділили з місцевих - міських та районних - бюджетів Черкаської області. 7,4 мільйони гривень, за словами керівника управління охорони здоров'я ОДА Володимира Брожика, на підтримку життя хворих із хронічною нирковою недостатністю виділили безпосередньо з обласного бюджету.

Заступники голови Черкаської обласної державної адміністрації за минулий рік отримували майже вдвічі меншу зарплатню, ніж їхні колеги – заступники міського голови Черкас Сергія Одарича.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив головам облдержадміністрацій вжити заходів, щоб своєчасно профінансувати видатки з виплати зарплати працівникам бюджетних установ. Зокрема, головам ОДА доручено вжити заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів та посилити роботу з дотримання жорсткої економії бюджетних коштів. Таким чином бюджетники зможуть вчасно отримати зарплату.

Заробітна плата голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба є меншою, порівняно із заробітною платою його дружини. Утім, він отримує доволі солідну пенсію. А якщо додати сюди ще й проценти за «банківським вкладом від фінансових установ» та інші приємні «дрібнички», то можна зробити висновок, що побажання «щоб ти жив лише на зарплату» не має жодного стосунку до статків губернатора Черкащини.

Підприємство «Хелсі-Плюс», яке очолює депутат Черкаської міської ради Володимир Гудзенко (фракція Партії регіонів), нещодавно стало переможцем у конкурсі на право оренди об'єкту міської комунальної власності, що знаходиться в центрі міста. Проте, як вдалося з'ясувати НародUA, конкурсу насправді не було.

Якщо відомий олігарх Дмитро Фірташ заплатить за земельну ділянку під «Азотом» 30 мільйонів гривень, а держава виділить ще 30 мільйонів, то в Черкасах незабаром з'являться 45 тролейбусів.

Заборгованість комунального підприємства «Черкасиелектротранс» перед Пенсійним фондом буде списано.

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб та голова облради Валерій Черняк звернулися до міських голів Черкаської області, керівників райдержадміністрацій та відповідних місцевих рад з проханням знайти кошти для лікування хворих на хронічну ниркову недостатність. Начальник головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф ОДА Володимир Брожик сьогодні на сесії облради звернувся з відповідним проханням і до Черкаської міської ради.

14 травня відбудеться аукціон з продажу будівлі готелю «Черкаси».

Сьогодні під час прес-конференції міський голова Черкас Сергій Одарич заявив, що стан комунальних підприємств міста - на грані банкрутства. Причиною цього мер Черкас назвав те, що "у Києві" не хочуть піднімати вартість тарифів для населення.

Олексій Леонов, заступник міського голови Черкас, задекларував за минулий рік 126,9 тисяч гривень.  Усі ці кошти – це виключно його заробітна плата на посаді віце-мера. Він не має жодних рахунків у банках та інших фінансових установах.

Перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко торік заробив  понад 125 тис. грн. Більшість коштів  (а це 116 тис. грн) заробітна плата, решта -  дивіденди, проценти та страхові відшкодування.