Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лип 2015

Зірки падають за розкладом

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Гайда дивитися на зорі! Їх багато і вони падають. Можна годинами лежати навзнак, куйовдитися у траві, вдихати її пахощі і задивлятися на "зоряне небо наді мною" та прислухатися до "морального закону в мені", передаючи хвацькі привіти Канту. Тож пишіть перелік бажань і пам’ятайте, що вони мають здатність здійснюватися. Ми ж пропонуємо вам ознайомитися із цьогорічним розкладом зорепадів, який, переконані, обов’язково стане вам у пригоді!

З 17 липня по 24 серпня - найзнаменитіший метеоритний дощ Персеїди. Він помітний всюди, але переважно в Північній півкулі. Пік - 12 серпня. Зорепад можна спостерігати неозброєним оком, тому що Земля прокладає шлях через кометний хвіст, а частинки пилу і льоду, які є складовими її ядра, просуваються до Землі, при цьому загоряючись в атмосфері яскравим світлом. У 2015 році в цей день Місяць може закрити зорепад, тому буде видно лише дуже яскраві метеорити.

З 2 по 16 жовтня - починаються Драконіди. Пік - 7 жовтня. Швидкість середня. Цей метеоритний дощ помітний ввечері, як тільки настане темрява.

З 16 по 21 жовтня - яскравий жовтневий зорепад Оріоніди. Пік - 20-21 жовтня. Місяць не стане перешкодою в 2015 році для спостереження красивого зорепаду осені - яскраві спалахи і велика швидкість настає через деякий час після опівночі і до сходу 21 жовтня.

Читайте також колонку Олександра СолонцяПолювання на зірок

З 20 жовтня по 30 листопада - Тауриди і Леоніди. Перший (з 4 листопада по 5 листопада) - Південний Таурід, другий (з 11 листопада по 12 листопада) - Північний Таурід. Вони довгі, але не інтенсивні. Знаходяться в сузір'ї Тельця. А з 17 по 18 листопада пік Леонідів яскраві спалахи невисокої інтенсивності. Хоча раз на 33 роки вони виглядають як метеоритний дощ. У 2015 році вони будуть слабкі.

З 2 грудня і по 15 грудня - метереоритний повільний і яскравий потік Гемініди. Джерело розташоване недалеко від сузір'я Близнюків. Пік - 13-14 грудня. Дуже гарний зорепад можна побачити саме в Північній півкулі.

21-22 грудня - метеоритний дощ Оріоніди. Джерело - Галлея. Добре помітний зоряний дощ в Північній півкулі.

 

Інформація зі сторінки Гідрометцентру в Facebook

Поділіться з друзями: