Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Трав 2017

Завдання на літо

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Кілька років тому цей учитель став відомим на весь світ. Він просто вручив своїм учням список завдань на літо.

Італієць Чезаре Ката про всяк випадок також опублікував завдання у Facebook, щоб школярі могли при потребі легко їх знайти.

Завдання-поради зібрали силу-силенну лайків та репостів. Згодом до поширення інформації долучилися ЗМІ. Тим часом, список, яким досі всі захоплюються, насправді доволі простий.

Untitled-1

Ось що порадив Чезаре Ката своїм вихованцям:

1. Не забувайте час від часу прогулюватися вранці уздовж морського берега наодинці. Розглядайте відблиски сонця, що відбиваються, і думайте про те, що робить вас щасливим.

2. Намагайтеся у повсякденному мовленні використовувати нові слова, які ми з вами вивчили. Чим більше ви знатимете слів, тим цікавішими стануть ваші думки, а чим більше у вас буде думок, тим вільнішими ви ставатимете.

3. Читайте! Читайте стільки, скільки зможете. Лиш не робіть цього через відчуття обов’язку! Читайте тому, що літо надихає на мрії і пригоди, а саме читання – це як політ. Читання – це найкраща форма бунту. А що саме читати – приходьте, я вам пораджу.

4. Уникайте речей і ситуацій, а також людей, що приносять вам негатив та відчуття порожнечі. Натомість шукайте натхнення і друзів, які вас чимось збагачують.

5. Якщо на вас нападає смуток і страх, не варто хвилюватися: літо, як і будь-яка інша прекрасна річ у житті, може привести душу в сум’яття. Краще записуйте свої переживання та відчуття у щоденник, а потім, у вересні, якщо захочете, ми це разом почитаємо.

6. Танцюйте, нікого не соромлячись. Чи то на танцполі, чи у своїй кімнаті. Саме літо – це танець, і не взяти у ньому участі – нерозумно.

7. Спробуйте хоча б один раз за літо зустріти світанок. Стійте мовчки і глибоко вдихайте вранішнє повітря. Заплющте очі й відчуйте подяку.

8. Займайтеся спортом, і займайтеся дуже багато.

9. Якщо ж ви зустрінете когось, хто западе вам в душу, не мовчіть, скажіть це йому чи їй так красиво і переконливо, як лише зумієте. І навіть якщо вас не зрозуміють, не хвилюйтеся: так вирішила доля. Та якщо вам ваш обранець відповість взаємністю, літо  цього року ви зможете провести разом, і цей час стане для вас незабутнім. Якщо ж спіткає невдача, поверніться до пункту 8.

10. По можливості перечитуйте конспекти наших уроків, порівнюючи те, про що ми читали і говорили, з тим, що відбувається у вашому житті.

11. Будьте такими ж щасливими, як сонячне світло, і такими ж вільними, як море.

12. Прошу вас, не сваріться. Намагайтеся бути добрими і не забувайте про ввічливість.

13. Вибирайте для перегляду хороші фільми, у яких є багато емоційних і глибоких діалогів. Можна англійською – ви і поглибите свої знання, і навчитеся відчувати та мріяти. Хай кіно не закінчується для вас фінальними титрами, а живе й далі, стає частиною досвіду вашого літа.

14. Літо – це магія. Вранці під іскристим сонцем та в спекотний вечір мрійте про те, яким може і повинне бути життя. Зробіть все, що від вас залежить, щоб ви ніколи не здавалися на шляху до мрії.

15. Будьте хорошими.

Джерело: intermarium.com.ua

Поділіться з друзями: