Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Вер 2014

Притчі про внутрішній спокій

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Щастя і внутрішній спокій взаємопов'язані. Без внутрішнього спокою людини неможливий розвиток і продуктивна діяльність. Пропонуємо цікаві дві притчі про джерело внутрішнього спокою і щастя.

Притча про внутрішній спокій №1

Майстер розповідав: "Коли я був молодим, мені подобалося плавати на човні. У мене був маленький човник, на самоті я вирушав плавати по озеру і міг годинами залишатися там.

Одного разу я сидів з заплющеними очима і медитував. Прекрасна ніч перетворювалася на чарівний ранок.

Раптом якийсь човен вдарився об мій. Як я розлютився! Я відкрив очі і збирався вилаяти людину, яка потурбувала мене, але побачив, що човен порожній. Моєму гніву нікуди було дітися. На кого мені було його вихлюпнути?

Мені нічого не залишалося, як знову заплющити очі і знайти внутрішній спокій.

Зі сходом сонця я підійшов до центру всередині себе. Порожній човен став моїм учителем.

З тих пір, якщо хтось намагався образити мене, я просто казав собі: "І цей човен теж порожній".

 

Притча про внутрішній спокій №2

Втомившись від галасливого і неспокійного міста, де все відволікало від медитації і самоспоглядання, людина вирішила знайти тихе спокійне місце. Вона прийшла до лісу, де не було жодної людини, але не змогла зосередитися, тому що їй заважало стрекотання коників. Вона заглибилася далі в ліс, але там дуже голосно співали пташки, відволікаючи її від контакту з внутрішнім «Я». У пошуках тиші людина залізла в печеру, там було дуже тихо, але звуки капель води її дратували.

Тоді вона побудувала собі маленький котедж зі звукоізоляцією, замкнула всі вікна й двері, але в повній тиші все голосніше й голосніше чулося «тік-так, тік-так». Тоді вона зірвала годинник з руки і розбила його об стіну. Сіла, заспокоїлася, глибоко зітхнула, задоволена, що ось зараз, нарешті, буде тихо, але ... «тук-тук, тук-тук», - стукало серце в грудях все голосніше й голосніше.

 

Усі проблеми, як і їхнє вирішення, знаходяться не десь зовні, а всередині нас. Немає сенсу шукати щастя там, де нас немає. Сенс у тому, щоб вчитися знаходити щастя там, де ми є...

 

 

Джерело shkola-faberlic.ru

Фото naturedesktopwallpaper.com

Поділіться з друзями: