Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Лют 2016

Вчені з'ясували, де живуть найщасливіші діти

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Дослідники визначили, в яких країнах живуть найщасливіші і найбільш нещасливі діти. Були проаналізовані й інші важливі показники, що характеризують різні аспекти життя дитини. Цікаво те, що дівчатка виявилися більш задоволеними життям, ніж хлопчики.

Дослідження провели в рамках проекту Children's Worlds. Загалом у дослідженні взяло участь 17 тис. дітей у віці восьми років з шістнадцяти країн, розташованих в різних куточках світу. У список досліджуваних країн потрапили Алжир, Колумбія, Естонія, Німеччина, Ізраїль, Мальта, Непал, Польща, Норвегія, Румунія, ПАР, Іспанія, Туреччина, Південна Корея, Великобританія і Ефіопія.

Учені говорять про унікальність дослідження. «Це перше опитування, що порівнює життя дітей в повному обсязі, причому з точки зору самих дітей», - заявила Сабіна Андресен (Sabine Andresen), одна із учасниць проекту.
 
Коли дітей попросили відповісти на питання, чи задоволені вони своїм життям, то значна частина відповіла ствердно. Тільки 6% висловили невдоволення.

Країнами, в яких живуть найнещасливіші діти, виявилися Ефіопія, Великобританія і Південна Корея. А ще маленькі громадяни Великобританії і Південної Кореї найменше задоволені своєю зовнішністю.

Цікаво те, що дівчатка виявилися більш задоволеними життям, ніж хлопчики.

Вчені розглянули і такий важливий аспект, як безпека. 4% опитаних повідомили, що не відчувають себе в безпеці, перебуваючи вдома. Такий же відсоток респондентів вважає, що їм може загрожувати небезпека в школі. Крім того, 9% опитаних не відчувають себе в безпеці, перебуваючи серед людей, поруч з якими вони живуть (мається на увазі, наприклад, район проживання). «Діти сприймають навколишній світ дуже точно, і ми можемо бачити, хто і в чому наражається на небезпеку», - кажуть автори дослідження.

Як з'ясували фахівці, найщасливішими є маленькі румуни, більше половини яких заявили, що абсолютно щасливі, а на другому місці за щастям виявилися Туреччина та Ізраїль.

Загалом рейтинг країн з найбільш щасливими дітьми виглядає наступним чином:

Румунія 58,4%

Туреччина 55,3%

Ізраїль 53,2%

Польща 52,5%

Колумбія 50,5%

Мальта 47,1%

Іспанія 44,9%

Алжир 42,1%

Великобританія 40,9%

Південна Африка 38,8%

Норвегія 37,1%

Естонія 35,5%

Німеччина 35,2%

Південна Корея 30%

Ефіопія 22,3%

Непал 13,3%

Важливий аспект життя дитини - школа. 62% всіх дітей заявили, що їм подобається відвідувати заняття. Порівнявши нові дані з іншими результатами, вчені дійшли до висновку, що з віком любов до школи пропадає. Діти з Алжиру і Ефіопії ходять на заняття з найбільшим інтересом. А ось маленьким німцям, південнокорейцям і британцям школа подобається менше, ніж іншим. При цьому 41% дітей іноді доводиться миритися з приниженнями з боку своїх однокласників. Найгірші показники тут демонструють Естонія, Німеччина і Великобританія. Діти з Великобританії та Румунії більше інших бояться опинитися серед переслідуваних.

Раніше інші дослідники назвали країни, в яких живуть найбільш справедливі діти. Такими виявилися представники молодшого покоління з Канади, Уганди і США. Самі дослідники стверджують, що почуття справедливості залежить, зокрема, від розвиненості ринкових відносин і тієї ролі, яку в суспільстві відіграє репутація.

 

Джерело Naked Science, фото yourpresenceheals.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему