Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Вер 2014

Усі наші думки матеріалізуються

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Людина є такою, якою є її думки. Навіть зовнішнішній світ часто людина формує сама. Думками, сприйняттям, відчуттями, емоціями. Очевидно, щастя, успіх і розвиток людини також залежать від наших думок і психології. Пропонуємо статтю про те, що всі наші думки можуть матеріалізуватися. Ідея не нова, але її варто повторювати собі кожного дня. І не просто повторювати, але й працювати над "правильними" думками.

Теза про те, що «всі наші думки матеріалізуються» - не порожні слова, а доведений  психологами факт, який вони безпосередньо пов'язують з законом тяжіння.

Якщо задуматися, то кожен з нас, подумавши про щось, незабаром помічав, що думка може «втілюватися» в життя. Наприклад, якщо налаштуємо себе на успішну справу, то часто ми, послідовно працюючи, отримуємо успіх (налаштування, зрештою, допомагає нам докладати зусиль і вірити). Або коли ми починаємо сильно вірити у любов і особливі стосунки, то з часом помічаємо, що шалено закохані.

 

Якщо подивитися на силу думки з іншого боку, то виходить, що і всі біди, проблеми і буденні неприємності ми самі притягуємо у своє життя. Нарікаючи на бідність, ми ніяк не виберемося з боргів; скаржачись на неневдачі в особистому житті, залишаємося самотніми; думаючи про слабке здоров'я, постійно «підхоплюємо» болячки і віруси, і т. п.

Звичайно, все це можна списати на звичайні збіги, але ... Вивчаючи підсвідомість людини, вчені вже давно прийшли до висновку, що наші думки - це своєрідний магніт, що притягує бажане і робить його реальним.

Виходячи з цього, багато психологів серйозно зайнялися розробкою методик, опанувавши якими, більшість людей за досить невеликий термін можуть досягнути, при докладанні зусиль і гарному психологічному налаштуванні, бажаного: стають успішнішими, забезпеченішими в матеріальному плані, роблять успіхи в кар'єрі і створюють щасливі сім'ї. Як це відбувається? Довге формулювання зводиться до простого висновку: щоб стати успішнішим, достатньо навчитися правильно думати і прагнути! Тож думка, бажання і віра можуть творити чудо.

 

Бажайте обережно!

Перше правило закону тяжіння полягає в тому, що наші бажання, правильно сформульовані, неодмінно збуваються. Правда, не відразу. Напевно, багатьом людям доводилося помічати таку закономірність: мрієш про щось, мрієш, бажаєш, але безрезультатно. Але проходить час, ми "забуваємо" про своє захоплення, відпускаємо біль, негатив і розчарування, - і бажання з'являється на горизонті.

А все тому (за деякими дослідженнями вчених), що ми, відповідно до закону тяжіння, самі залучаємо у своє життя все, що в підсумку маємо. Тобто підсвідомо бажане рано чи пізно стає дійсним. Це стосується практично всіх сфер життя: здоров'я, кар'єри, достатку, відносин з протилежною статтю.

 

Наші думки - наші бажання

Наша підсвідомість нерозривно пов'язана із Всесвітом, який фіксує наші думки, сприймаючи їх як наші бажання. В цьому і полягає найбільша небезпека. Поки жінка журиться, що вона самотня, Всесвіт приймає скаргу за ... бажання, і матеріалізує думку. В результаті йдуть роки, змінюються шанувальники, але жінка залишається самотньою ... Тому що за допомогою сили тяжіння вона САМА притягнула в своє життя самотність, а почати мислити по-іншому не може або не хоче. Адже викорінити в собі звичку думати про погане не легко - більшості з нас простіше скаржитися на долю і нарікати, що життя не складається.

І виходить замкнуте коло: ми скаржимося - Всесвіт фіксує «скарги» як «бажання». «Бажання» виконуються - ми скаржимося ще більше ... Те ж саме можна сказати про наші страхи. Не дарма кажуть, що з нами трапляється те, чого ми найбільше боїмося.

 

Думайте правильно!

Це усе наштовхує на питання: як навчитися думати правильно - так, щоб змінити долю на краще і залучити в своє життя бажані блага?

Відповідь проста: свої бажання потрібно навчитися правильно формулювати! А перед цим не завадить позбутися старих, негативних думок, з якими ми звикли жити. Їх потрібно викинути як старий мотлох, переглянути минуле, визначити щасливе майбутнє, і відтепер думати про нього тільки позитивно! Наші власні переконання, пофарбовані в чорні тони, є запорукою такого ж безпросвітного життя з купою проблем і відсутністю райдужних перспектив. Настав час мінятися!

 

Візуалізуйте свої бажання!

Це - найбільш ефективний і дієвий спосіб для матеріалізації власних думок. Щоб бажане виповнилося, потрібно зрозуміти і чітко уявити, чого ви хочете, і продумати всі деталі.

 

 

За матеріалами  shkola-faberlic.ru

Фото wendess.wordpress.com

Поділіться з друзями: