Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Трав 2014

Україна за рівнем щастя - на 109-му місці серед 138 країн

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Люди по всьому світу в рамках опитування повідомляють про свої позитивні емоції і щастя. Поки що позитивний досвід сирійців - найнижчий за всю історію усіх народів. Україна, за результатами міжнародного дослідження, набрала 60 балів щастя, посівши 109-те місце серед 138 країн. Незважаючи на конфлікти і заворушення, які домінують в більшості новин, люди по всьому світові переживають дуже багато позитивних емоцій. Принаймні 7 з 10 дорослих у всьому світі повідомляють про те, що вони відчувають задоволення, багато сміються або усміхаються, відчувають себе добре відпочилими і шанованими. У той же час більшість людей (51 %) в рамках міжнародного опитування повідомили, що вони дізналися або зробили щось цікаве напередодні соцдослідження.

Інститут Геллапа (Gallup) досліджував кожну з позитивних емоцій в 138 країнах протягом 2013 року, просячи людей розповісти про позитивні емоції, які вони зазнали у попередній день. Gallup збирав відповіді "так" щодо пережитих позитивних емоцій людей упродовж дня напередодні опитування, накопичуючи позитивний індекс, тобто індекс щастя для кожної країни.

Цікаво, що 10 країн з найвищими балами щастя всі, окрім однієї, знаходяться в Латинській Америці. Вже третій рік поспіль Парагвай лідирує у світі за рівнем позитивних емоцій. За ним ідуть Панама, Гватемала, Нікарагуа та Еквадор, які завершують першу п'ятірку найбільш щасливих країн 2013-го року. Те, що багато людей в Латинській Америці повідомляють про свої позитивні емоції і щастя, принаймні відображає культурно-ментальну тенденцію в регіоні, де зосереджуються на позитивах в житті.

dccnqgh5vuqfc28bh4xqbq

Данія за результатами 2013 року вдруге з'явилася в топ-10 позитивного індексу країн - після того, як у 2010 році посіла 9 місце в писку найбільш щасливих країн. Варто зазначити, що Данія примітна тим, що завжди, за винятокм одного року, була країною № 1 за рівнем "процвітання".

Вже другий рік поспіль країною з найнижчими позитивними емоціями, що не дивно, є Сирія з 36-ма балами в індексі щастя. Це рекордно низький показник для будь-якої країни, який Gallup-інститут фіксував протягом усієї історії своїх досліджень. Менше одного з трьох сирійців повідомили, що відчувають себе відпочилими (31 %), задоволеними (31 %), або такими, які вивчили чи зробили щось цікаве (25 %) напередодні опитування.

 

jfgeafxycuq59beysnhd6w

 

Позитивні емоції в валовому національному індексі щастя

Бутан, країна, відома своїм валовим національним індексом щастя, у 2013 році вперше був включений в опитувальник Gallup. Двоє з трьох жителів Бутану позитивно продемонстрували свій позитивний досвід, роблячи Бутан вісімдесят другим в списку щастя з 138 обстежених країн. Відсутність поваги в Бутані опустила загальний індекс щастя країни нижче, ніж можна було б очікувати. Менше половини (47 %) жителів Бутану заявили, що до них ставилися з великою повагою. Це найнижчий відсоток з усіх країн досліджуваних в 2013 році країн. З іншого боку, Бутан є країною № 1 у світі, коли справа доходить до відчуття доброго відпочинку (88 %).

 

k1srfqsyr0q0xcmawqaslq

 

Гроші і щастя

Люди, які роблять більше грошей, як правило, повідомляють про більш високі позитивні емоції. У минулому році спостерігався 10-відсотковий розрив між країнами з найвищими і найнижчими доходами. Але не всі дані вказують на те, що гроші купують щастя. Попередні дослідження в США показали, що більш високий рівень доходів істотно впливає на загальний рівень щастя людини тільки в рамках $ 75,000 доходу на рік. Люди, які мають вищий цього рівня дохід, уже не настільки пов'язують гроші і щастя.

 

Неочікувані висновки про щастя

Після восьми років відстеження по всьому світу Gallup-інститут опублікував ряд аспектів, які не пояснюються лише традиційними економічними показниками. Відкриття інституту включають дивовижну схожість між чоловічою і жіночою оцінкою їх життя; задоволеність життям залежить в певних країнах і від національності; самозайняті люди по всьому світу знаходяться в гіршому становищі, ніж безробітні. І, мабуть, найцікавіше, що незадоволеність життям була більш вагомою причиною соціальних заворушень, ніж традиційні економічні показники, (як ВВП на душу населення), в тому числі в таких країнах, як Україна, Єгипет і Туніс.

 

Методи дослідження щастя

Результати опитування базуються на телефонних і "польових" інтерв'ю з приблизно 1000 дорослими людьми у кожній країні, (у віці від 15 років), які були проведені в 2013 році в 138 країнах. Похибка вибірки на глобальному рівні становить не більше ± 1 проценту при 95 % рівні достовірності. За результатами, які базуються на національних зразках країн, похибка коливається від ± 2,1% до ± 5,3%. 

 

mx8z2xhksukuceh7ew4snq

 

Джерело http://www.gallup.com/

Фото http://www.gallup.commyway89.wordpress.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему