Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Січ 2015

Спіть разом!

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Науковці довели, що спати разом із людиною протилежної статі - корисно для здоров'я. Ці дані були опубліковані завдяки колективній роботі Андреа Петерсона та журналу "The Wall Street".

Вчені схиляються до думки, що саме "спання" разом з партнером, з яким ви знаходитесь у близьких відносинах, покращує стан здоров'я та продовжує тривалість життя у порівнянні з тими, хто проводить свої ночі на самоті. Нові факти руйнують попередній міф, у якому стверджується, що жінки погано сплять, якщо у їхньому ліжку знаходиться ще хтось, і обоє партнерів більше "крутяться" всю ніч.

 

"Коли ви ділите своє ліжко ще з кимось, це зменшує кількість цитокінів, які беруть участь у запальних процесах, та підвищує кількість окситоцинів (або ще їх називають "гормонами кохання"), які зменшують тривожність та виробляються тією ж частиною мозку, яка відповідає за функцію "сон-бадьорість"", - стверджує журнал "The Wall Street".

 

Досліди також показують, що жінки, які знаходяться у стабільних відносинах, дійсно засипають швидше та рідше прокидаються серед ночі, ніж ті жінки, які проводять свої ночі наодинці. Однак лише на цьому наука не зупиняється. Якщо ви дійсно хоче стати більш щасливими у відносинах, вам та вашому партнеру варто спати... голими. Це працює на інтуїтивному рівні: коли ви спите голими – це створює відчуття близькості та інтимності, яке, в свою чергу, укріплює відносини.

 

Так що не соромтеся свого тіла та спіть разом. Наука рекомендує.

 

 

Джерело elitedaily.com

Переклад - Діана Браславська

Фото www.supercompressor.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему