Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Вер 2014

Шлях до здійснення мрій

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Пропонуємо історію про мрію і те, що не варто обрізати крила наших мрій, - з книги Джека Кенфілда і Марка В. Хансена "Бальзам для душі. Маленькі історії відкривають серце".

Є у мене друг, якого звати Монті Робертс. Він розводить коней на ранчо в Сан-Ісідро і деколи дозволяє мені проводити у нього вдома благодійні заходи з допомоги групам ризику серед молоді.

Востаннє він так представив мене присутнім:

- Я вам поясню, чому надаю Джеку приміщення для цих зборищ. Історія це давня, а її герой - один хлопець, син бродячого інструктора з верхової їзди. Батько його їздив по стайнях, по іподромам, по фермам і ранчо і допомагав об'їжджати коней. В результаті син не міг вчитися як належить.

Одного разу, вже в старших класах, задали йому твір на тему "Ким я хочу бути". І хлопчик написав про те, що колись хотів би стати господарем ранчо і розводити коней. Він дуже докладно виклав свою мрію, навіть намалював план майбутнього ранчо площею в 200 акрів (80 га) і позначив на ньому всі господарські будівлі, стайні, бігову доріжку і просторий житловий будинок, який розміститься на ранчо його мрії.

В цей проект він, можна сказати, всю душу вклав і на наступний день здав твір вчителю. А через 2 дні отримав свій твір із жирною червоною одиницею і підписом: "Підійдеш після уроків".

Після уроків хлопець підійшов і запитав:

- За що одиниця?

- За те, що мрії у тебе нереальні, - відповів учитель. - Хто твій батько? Бродячий інструктор. Грошей у вас нема, а знаєш, який капітал потрібний на власне ранчо? Земля коштує недешево. Коней на розведення купити треба? Треба. Податки у конезаводчиків теж дуже високі. Де тобі взяти такі гроші? Нерозумно навіть мріяти про це. Постав собі якусь здійснене завдання і перепиши твір, тоді я, можливо, виправлю оцінку.

Хлопець посмутнів, замислився і пішов додому.

- Тату, як же мені бути?

- Не знаю, синку, вирішуй сам. Це дуже важливе рішення і радити тут ніяк не можна.

Хлопець подумав-подумав і здав вчителю ту ж роботу.

- Можете не виправляти одиницю, і я свою мрію виправляти не стану.

 

Монті обвів присутніх очима.

- І ось ви сидите в моєму просторому будинку, посеред мого ранчо площею в 200 акрів, а це - мій шкільний твір - ось він, висить в рамці над каміном. Причому, 2 роки тому той самий учитель привіз сюди 30 діточок на літні канікули і перед від'їздом сказав мені:

- Знаєш, Монті, в минулому я багатьом своїм вихованцям крила підрізав, як тобі. Але, на щастя, у тебе вистачило сил не відмовитися від своєї мрії.

 

Не дозволяйте нікому підрізати вам крила. Незважаючи ні на що, йдіть до своєї мрії.

 

Джек Кенфілд

 

 

Джерело - книга Джека Кенфілда і Марка В. Хансена "Бальзам для душі. Маленькі історії відкривають серце"

Фото megahdwall.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему