Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Черв 2015

Шість грандіозних ілюзій, які тримають нас в рабстві матриці

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Ми живемо у світі ілюзій. Багато проблем, які заповнюють наш мозок і час, існують тільки тому, що нам їх хтось нав'язав або ми їх самі вигадали. Хто його знає, сталося це випадково чи ні, але всі ми (або майже всі) стали жертвами авторитарно-корпоративної споживчої культури, яка зараз домінує, або ж жертвами інших міфів і стереотипів, нав'язаних нам у дитинстві. Отже, - чергова стаття для саморозвитку. Ця стаття - про рабство і свободу. І це - знову ж таки - суб'єктивна точка зору.

«Ілюзія навіть перебування у в'язниці може зробити комфортним»

Нельсон Мандела

Матриця і рабство

Якщо фокусник або «маг» хоче обдурити вас, то для початку він створює ілюзію, щоб відвернути вашу увагу від реальності. Поки аудиторія із захопленням стежить за дрібними, відволікаючими трюками, фокусник отримує можливість надурити її.

Але часом дурневі так важко визнати факт обману, що він може роками продовжувати вірити в те, чого не існує.

Психопати позбавили нас почуття реальності. А соціальні мережі дозволили їм доносити свої ідеї до широких мас населення без посередників в особі ЗМІ. І головна їхня шкода в тому, що вони завдали абсолютний, нищівний удар по нашій впевненості в собі і завтрашньому дні.

Революційний вуличний художник Бенксі одного разу зауважив: «Люди п'ють інтелектуальну сечу кожен день. Вона перетворює їхнє життя в недопалок. Вона змушує вас повірити в те, що ви недостатньо сексуальні. Або в те, що все найвеселіше відбувається в іншому місці. Телебачення вже зробило вашу подругу неадекватною. Вони мають доступ до найсучасніших технологій. І вони залякують вас. Вони - рекламодавці, і вони сміються над вами».

Реклама перепрограмовує свідомість

Але реклама - тільки верхівка айсберга. Якщо ви заглянете далі, то побачите, що вся організація нашого життя побудована навколо погоні за ілюзіями та ідеї масового послуху іншим людям, ідеям та інститутам. Ми знаходимося в рабстві - в повному розумінні цього слова. Ми знаходимося під споживацьким гнітом і тотальним контролем. ВОНИ вторглися в наш розум з самого початку і перепрограмують його на слухняність.

Свобода

Ось шість найбільших ілюзій, з якими потрібно розпрощатися, якщо ви хочете стати вільним - не тільки зовні, але і внутрішньо.

1. Ілюзія права, порядку і влади

Для багатьох з нас дотримання букви закону - моральне зобов'язання. Але корупція та політичні скандали доводять, що закон - досить гнучка штука. Особливо для тих, у кого є м'язи, щоб зігнути його.

Жорстокість поліції і злочини, які вона здійснює, - реальність не тільки для України чи Росії, але навіть для США і багатьох країн Європи. Суди завжди ставали на бік багатих. А зараз ми навіть не можемо захиститися від вторгнення державного ока в наше особисте життя.

І вся ця аморальність урядів різних країн так чи інакше приводить до вбивства і знищення цілих народів і культур. Соціальний порядок - це ілюзія. Існує вона тільки тому, що ви, законослухняні громадяни, з усім погоджуєтеся.

Що таке держава? Це група осіб, які змушують інших підкорятися їм під страхом насильства. Держава - це банда, яка отримала монопольне право на насильство. Історія вчить нас знову і знову: державні інститути потрібні тільки для того, щоб гнобити, контролювати і грабувати інших людей. Будь-яка так звана влада обов'язково виявляється брехливою, лицемірною і несправедливою.

Немає ніякого права, ніякого порядку і ніякого правосуддя. Все це тільки пишні атрибути влади, які потрібні для приховування правди. Правди про те, що світовий порядок тримається на контролі над іншими людьми та боротьби з незгодними.

2. Ілюзія благополуччя і щастя

Кожен з нас зараз користується такою кількістю дорогих прикрас і дрібничок, що цьому позаздрив би будь-який монарх XIX століття. Підтримання ілюзії процвітання має вирішальне значення для стійкості всієї світової фінансової системи.

Але ви даремно забуваєте про те, що в основі споживання завжди лежать шахрайство, кредити і борги. Банківська система спочатку була придумана для того, щоб багаті ставали ще багатшими за рахунок бідних, переконаних у тому, ніби у них є якісь цінності.

Але справжнє процвітання і щастя вам можуть дати лише природа, здоров'я, любов і відносини з близькими. Не ідентифікуйте себе з тими матеріальними благами, якими ви володієте.

Так ви тільки віддаляєтеся від щастя, а не наближаєтеся до нього!

3. Ілюзія свободи вибору

Нам здається, що у всіх нас є вибір, як жити. Але насправді нам пропонують тільки обмежений набір варіантів, і всі вони - погані. Яке б рішення щодо свого життя ви не вибрали, ви завжди будете перебувати в полоні правової та податкової систем своєї держави. І охороняти ці системи вона буде продовжувати за допомогою монопольного права на насильство.

Подивіться на інститут сучасної демократії. І ви зрозумієте, що результат на виборах часто залежить тільки від того, яка політична сила вдаліше запудрить вам мізки. Ілюзія свободи вибору - потужний гнобитель, оскільки дурні - це раби, котрі думають, ніби вони вільні. Не живіть ілюзіями: вас все одно тримають на повідку.

4. Ілюзія правди

Правда - делікатна тема нашої культури. Ми ніби запрограмовані на те, щоб постійно шукати істину. Одна частина будь-якого суспільства в державі бездумно довіряє всьому, що повідомляє їй телевізор, інша - не вірить взагалі нічому з того, що говорять журналісти. Обидві крайності - несусвітня дурість.

Якщо ви хочете підтримувати мир і свободу в своїй душі, вчіться мислити самостійно. І пам'ятайте, що у будь-якої правди завжди є дві сторони. Навіть якщо їх хтось приховує.

5. Ілюзія часу

Вони кажуть, що час - гроші, але це брехня. Час - це і є ваше життя. Перестаньте думати виключно в категоріях п'яти почуттів і в рамках графіка і календаря.

Ми виходимо з того, що дух - вічний, і кожна людська душа є частиною цієї вічності. І головний обман: вони всіляко переконують нас в тому, що сьогоднішнє не має ніякого значення. Ніби ми зобов'язані завжди аналізувати своє минуле і розраховувати на краще майбутнє.

Замість цього ми, вільні люди, пропонуємо вам зосередитися на тому, що відбувається прямо тут і зараз.

Якщо ви зосереджені не на тому, що відбувається зараз, а на тому, що може статися (або не трапитися) у майбутньому, то ви - легка здобич рекламодавців, влади та інших сутенерів, які затуманюють вашу свідомість всілякими страхами.

Ми щасливі, коли життя не б'є нас по голові, коли спонтанність і випадок для нас цікавіші грандіозних планів, і коли наше зараз важливіше нашого завтра.

Якщо час - це гроші, то життя можна було б виміряти в доларах. Якщо долари коштують для вас менше життя, значить, вони повинні коштувати для вас менше, ніж час, з якого це життя і складається.

6. Ілюзія розділеності

В сфері стратегії управління масами немає нічого більш ефективного тактики «Розділяй і володарюй». Цей принцип завжди застосовується для встановлення авторитарної влади або для того, щоб обґрунтувати військове вторгнення в іншу країну. І ця ілюзія розділеності дійсно працює.

Ми запрограмовані вірити в те, що ми як окрема особистість постійно перебуваємо в стані конкуренції з тими, хто проти нас. Ми не довіряємо навіть своїм сусідам і родичам! Але всі люди на Землі - це не конкуренти одне одному, а партнери. І від того, наскільки ефективним буде це партнерство, залежить те, в якому світі ми будемо жити, якими газами будемо дихати і чи чисту воду будемо пити.

Ми - глобальне співтовариство, а державні кордони - це тільки ілюзія, що існує до тих пір, поки ми в неї віримо.

Деякі вважають, що ілюзія розділеності (ідея національностей, наприклад) втішає наше его і дає нам можливості для самоідентифікації. Але вона ж робить все, щоб поневолити і ізолювати вас.

Ми хочемо, щоб ви перестали сліпо довіряти махінацій Матриці. Невпинно боріться за розширення своїх прав і можливостей. Якщо вони вимагають від вас покірності і слухняності, пам'ятайте: вам лише вигідно «продали» ідею законності і «розумності». Вони не можуть продати нам те, що нам не потрібно.

 

 

Джерело selfcreation.ru

Фото doingdevelopmentdifferently.com

Поділіться з друзями: