Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Вер 2014

Щоб набрати вагу, потрібно полюбити себе

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Психологію, духовний стан людини не можна уявити відокремлено від тіла, тобто фізичних процесів в організмі. Тому розвиток людини завжди передбачає вдосконалення як у фізичному, так і в психологічному плані. Пропонуємо статтю про те, як нормалізувати вагу тіла. Вона стосується, в першу чергу, худих людей, які прагнуть збільшити вагу тіла. Втім, очевидно, головні рекомендації - полюбити себе і світ, а також позбутися від зайвих стресів - повинні використовувати всі для свого розвитку і нормалізації здоров'я. Як і вести активний спосіб життя, розвивати м'язи, тримати в тонусі всі органи й різні системи організму...

Вага будь-якої людини безпосередньо залежить від швидкості обміну речовин в її організмі. Грубо кажучи, якщо обмін речовин швидкий, то всі калорії будуть відразу ж використовуватись і людина буде худою.

Якщо ж обмін речовин повільний, то не всі калорії будуть «витрачатися», і їх частина буде відкладатися у вигляді жиру, і людина буде повною.

Крім того, зміна ваги людини можлива за рахунок декількох чинників:

- зміна маси жирових відкладень

- зміна м'язової маси

- зміна змісту в організмі води

- зміни під дією хвороб

- зміни під дією процесу старіння, роботи травної системи та ін.

Фактор №3 (зміна змісту в організмі води) якоїсь довгострокової користі не несе, і працювати над цим має сенс тільки перед змаганнями або якоюсь іншою подією, коли потрібно терміново скинути пару кілограмів.

Фактор №4 потрібно лікувати, а чинники №5 зазвичай не дають помітних оку змін, тому зупинимося на перших двох.

 

Збільшення ваги за рахунок безконтрольного споживання калорійної їжі - ВЕЛИКА ПОМИЛКА!

Я здивований, але багато людей реально вважають, що для того, щоб набрати вагу, потрібно їсти те, від чого відмовляються ті, котрі худнуть, - шкідливу калорійну їжу. Це абсолютно неправильно! В цьому випадку зайві кілограми прийдуть, але організму від цього буде тільки завдано шкоду.

Більшість калорійних продуктів - це синтетика, солодощі і борошняні продукти, і, потрапляючи до вас у тіло, крім необхідних калорій, вони забезпечать вам:

- проблеми з зубами

- проблеми з травленням

- проблеми з печінкою і нирками

- ризик розвитку гіпертонії

- ослаблення імунітету

- ризик виникнення таких страшних захворювань, як панкреатит, діабет і рак

- інші «радощі» життя.

Справа в тому, що вони, зазвичай, містять велику кількість хімічних добавок, транс-жирів, цукру і солі, регулярне вживання яких гарантовано призводить до одного або до декількох вищезазначеним наслідків. Щиро раджу навіть близько не розглядати цей, начебто простий, спосіб набору ваги!

 

Чи можна набрати вагу з користю для здоров'я, і як це зробити?

Тепер ми знаємо, чому ми набираємо або не можемо набрати вагу, і розібралися з однією з популярних помилок щодо того, як потрібно набирати вагу. То чи можна набрати вагу і не завдати шкоди своєму здоров'ю? Можна! Залишається варіант №1 - набір ваги за рахунок збільшення м'язової маси.

Хоча, не буду сперечатися, невелика повнота надає деяким жінкам сексуальності, але, знову ж таки, це питання особистих пристрастей кожного.

 

1. Набір ваги за рахунок збільшення м'язової маси.

Це не означає, що для того, щоб поправитися на кілька кілограм, вам потрібно обрости величезними опуклими м'язами і стати схожим на бодібілдера (цього, зазвичай, бояться жінки). Я хочу розвіяти цей міф - так виглядати ви будете, якщо станете дотримуватися спеціального режиму харчування і почнете використовувати добавки.

Якщо ж ви просто «качаєтеся», то замість величезних м'язів ви отримаєте гарні, доречні саме для вашої зовнішності м'язи, які зроблять вашу фігуру стрункою, підтягнутою і допоможуть прибрати худобу рук і ніг.

Існує багато різних тренувальних комплексів, але я б радив починати з вправ з вагою власного тіла, а якщо є бажання і можливість займатися в тренажерці, то потрібно виконувати важкі базові вправи. Це допоможе вам наростити м'язову масу досить швидко.

Якщо ви - чоловік, і плануєте набрати вагу за допомогою цього способу (тобто в тренажерці), то варто мати на увазі, що існує такий параметр в тренувальних програмах, як число повторень вправи. Залежно від того, скільки повторів однієї вправи ви виконуєте, ви отримаєте певну реакцію організму.

Мало повторів (до 5) з важкою вагою використовується в програмах на силу, багато повторів (більше 12) - в програмах на витривалість. Велику м'язову масу за допомогою таких програм ви не наберете, хоча і значно зміцните своє тіло. Керуйтеся програмами на масу, що передбачають виконання вправ в 2-3 підходи з 6-12 повторами.

Якщо ви - жінка, то використовуйте будь-які види тренувань для підтримки форми: шейпінг, пілатес, бодіфітнес. Для особливо сміливих (хоча, нічого страшного в цьому немає) - дивитися пункт для чоловіків абзацом вище.

 

2. Нормалізуйте режим харчування.

Для того, щоб набрати вагу, вам потрібно БАГАТО їсти, при цьому не забуваючи звертати увагу на якість їжі. Багато корисних калорій міститься в м'ясних і молочних продуктах, фруктах і сухофруктах, кашах, овочах, горіхах.

Головна відмінність від звичайного режиму харчування - їсти багато і часто, наприклад, по 5-6 разів на день, і віддавати перевагу білковій їжі. Поступово ви наберете вагу, тільки нарощувати навантаження потрібно поступово. У поєднанні з тренуваннями з п.1 ваш організм перетвориться на справжню машину з перебудови власного тіла, і ви незабаром просто не впізнаєте себе!

Для того, щоб зробити процес набору ваги більш керованим, регулярно стежте за своєю вагою і, якщо вага стоїть на місці, щотижня пробуйте додавати до звичного меню їжі ще 500 ккал.

 

3. Якщо проблема низької ваги полягає у відсутності апетиту, то використовуйте засоби для його підвищення.

Готуйте цікаві страви, від одного вигляду яких будуть текти слина, використовуйте гарний посуд і взагалі перетворіть харчування в особливий, інтимний ритуал.

 

4. Пийте багато рідини.

Нормальний питний режим - одна з гарантій здорового організму, а, значить, і оптимальної ваги. Одна з хороших порад дієтологів для тих, хто хоче набрати вагу, - регулярно пити молоко, в ідеалі - свіже та натуральне.

 

4. Позбавтеся від шкідливих звичок.

Головним чином, мова йде про тютюн та інших наркотичні речовини, які негативно впливають на роботу організму в цілому і обмін речовин зокрема. Кинувши курити, ви поступово почнете набирати вагу. До шкідливих звичок я відношу не тільки куріння і алкоголь, але і пристрасть до міцного чаю або кави.

 

5. Позбавтеся від стресів.

Проблеми з нервовою системою так само можуть викликати проблеми нестачі ваги. Частіше гуляйте на свіжому повітрі, міняйте обстановку, оточіть себе позитивними людьми, забезпечте собі умови для нормального сну.

 

6. І, нарешті, полюбіть себе!

Тільки коли ми приймаємо себе з усіма своїми позитивними рисами й недоліками, і поважаємо своє тіло, бажання й риси характеру, ми залишаємося здоровими і подобаємося оточуючим. І якщо ви хочете набрати вагу або схуднути лише через те, щоб більше подобатися людям, подумайте, невже ваші кілограми - єдине, чим ви можете пишатися? Любіть себе таким, яким ви є, і всі проблеми, пов'язані з вагою, підуть з вашого життя.

 

 

Джерело http://folkextreme.ru/

Фото bloguvib.wordpress.com

Поділіться з друзями: