Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Трав 2014

Щастя і здоров’я часто йдуть рука в руку

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Щастя - це духовність, самопізнання, позитив, життя "тут і зараз", підтримка друзів і сім'ї. Про це йдеться в статті Боба Кларка "Щастя і здоров'я часто йдуть рука в руку". Щастя, як підтверджують сучасні дослідження, є заразливим.

Пропонуємо Вашій увазі статтю Боба Кларка "Happiness and health often go hand in hand" ("Щастя і здоров'я часто йдуть рука в руку"), надруковану в Tampa Bay Times.

 

Є причина того, що хіт Вільямса Фаррелла (Pharrell) Happy (Щастя) вперше в історії потрапив до топу 6 різних чартів Billboard (Billboard Charts), маючи 4,5 мільйонів завантажень.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Щастя заразливо здорове, і дослідження в нинішній час підтверджують і пояснюють, чому це дійсно так.

Недавній матеріал CNN "Чому щастя є здоровим" згадує огляд (2012-го року) понад 200 досліджень, які виявили зв'язок між позитивними якостями (щастя, оптимізм, задоволеність життям) і показниками здоров'я (знижений ризик серцево-судинних проблем, зниження артеріального тиску, нормальна вага тіла, більш низькі показники запалення, краще відчуття благополуччя).

Лаура Кубзанскі (Laura Kubzansky) з Гарвардської школи громадського здоров'я виявила, що оптимізм в два рази знижує ризик розвитку ішемічної хвороби серця.

Мудрість і здоровий глузд завжди говорив нам, що щастя - не просто функція генетики і навколишніх обставин. Гроші не можуть купити вам щастя, і складні обставини не можуть перешкодити вам бути щасливим. Дослідження, що підтверджують зв'язок між щастям та міцного здоров'я,виходять далеко за межі підходу "Не хвилюйтеся, будьте щасливим" ("Don't worry; be happy").

 

Ось п'ять стратегій, які доводяться нинішніми дослідженнями, для досягнення щастя.


Місце духовного щастя - вище матеріального щастя

Щастя має духовне, а не матеріальне начало. Його набагато легше знайти в якостях, достоїнствах та ідеях, ніж у місцях і речах.

Пошук і осягнення добра в собі і в інших - істинне задоволення і здоров'я.

Це іноді дуже важко, але абсолютно варте витрачених зусиль, завжди. Справді щасливі люди майже завжди знаходять хороше в інших людях - як в найблагополучніших, так і в несприятливих умовах.

Ставте завдання собі знайти щось хороше в кожній людині. Кидайте цей виклик собі кожен день.

 

Концентрація на позитиві

Оптимізм - це вибір, і ви можете робити його момент за моментом. Пошуки і віднайдення добра можуть створити щастя там, де воно може виглядати дуже рідкісним.

Майже 2000 років тому Павло дав цю пораду для молодої християнської церкви в Філіппах:

"Підсумовуючи, друзі, я б сказав, що ви будете робити найкраще, заповнюючи ваш розум і роздумуючи про речі правильні, благородні, шановані, достовірні, захоплюючі, добрі - найкращі, не найгірші; красиві, не потворні, речі для похвали, а не речі, щоб проклинати". ( Флп. 4:8)

 

Жити в цей момент

Знайдіть зайняття, яке відновлює вашу душу і дозволяє скинути ваш тягар. Для багатьох з нас це може бути гра з нашими домашніми тваринами. Для інших - це спорт, який перефокусує думки від великих турбот у негайні фізичні завдання. Для інших це може бути мистецтво і радість творчості. Тоді є відновлювальна сила природної краси. Ідіть спостерігати захід сонця, і залишайтесь до кінця цього прекрасного явища.

 

Обійми друзів і сім'ї

Дослідження довголіття показує, що люди, які цілеспрямовано розвивають і підтримують позитивні відносини з друзями та родиною, знижують ризик когнітивних порушень і живуть довше. Журнал Health стверджує: "Один з найбільших секретів доброго здоров'я і довгого життя - це створення надійної соціальної мережі, яка включає родичів, друзів та інші стосунки". Іноді це означає прощати друзів або членів сім'ї, хто зробив вам боляче. Щоденна взаємодія дія в рамках безумовної любові між друзями та родиною відновлює душу і тіло.

 

Розвиток самопізнання

Від храму Аполлона в Дельфі до Платона, Сократа і Шекспіра: дорогоцінна здатність "пізнай самого себе" була визнана як ключ до щастя і здоров'я. Ця визначальна властивість лежить в основі свідомої, вдумливої й турботливої поведінки, яка, в свою чергу, сприяє здоров'ю. Але як це працює?

Якщо пізнання себе просто означає дивитись у дзеркало і спостерігати за фізичної сутністю, то воно мало б мале значення для реального, міцного здоров'я. Але що, якщо в "пізнай самого себе" більше йдеться про пошуки духовної індивідуальності, хороших якостей та ідей, якими ми всі володіємо і можемо виражати необмежено? Роблячи все можливе, щоб пізнати і розвивати ці якості та відмовившись від їх протилежностей, ми набуваємо смиренності, витривалості і часто отримуємо допомогу від рідних і близьких. Але це завжди було основоположним для розуміння походження справжнього щастя і здоров'я.

 

Люди, які вивчають щастя і здоров'я, іноді питають: "Ми щасливі, тому що ми здорові, чи здорові, тому що ми щасливі?" Тривають дослідження, щоб довести, що щастя і здоров'я йдуть рука в руку. Свідоме і вдумливе прагнення до щастя, окремо від матеріального становища, і зосередженість на пошуку і прославленні добра в собі та інших завжди були здоровою стратегією.

 

Боб Кларк (Bob Clark), спеціаліст-практик християнської науки 

 

Переклад - НародUA

 

Джерело: Tampa Bay Times

Фото saydiet.wordpress.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему