Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Вер 2014

Притча про виконання бажань

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Бажання - це не речі, які нам даруються у певну "щасливу мить". Бажання - це цілі, заради яких потрібно працювати, розвивати себе, змінювати себе, пожертвувати звичками... Пропонуємо цікаву притчу про ціну бажань.

На задвірках Всесвіту знаходився один магазинчик. Вивіски на ньому давно вже не було - її колись забрав буревій, а нову господар не став чіпляти, тому що кожен місцевий житель і без цього знав, що магазин продає бажання.

Асортимент магазину був величезний, тут можна було купити практично все: величезні яхти, квартири, заміжжя, пост віце-президента корпорації, гроші, дітей, улюблену роботу, гарну фігуру, перемогу в конкурсі, великі автомобілі, владу, успіх і багато-багато іншого. Не продавалися тільки життя і смерть - цим займався головний офіс, який перебував в іншій Галактиці.

Кожен, хто приходив у магазин (а є ж і такі бажаючі, які жодного разу не зайшли в магазин, а залишилися сидіти вдома і просто бажати), в першу чергу, дізнавався ціну свого бажання.

Ціни були різні. Наприклад, улюблена робота коштувала відмови від стабільності і передбачуваності, готовність самостійно планувати і структурувати своє життя, віри у власні сили та дозволу собі працювати там, де подобається, а не там, де треба.

Влада коштувала трохи більше: треба було відмовитися від деяких своїх переконань, вміти всьому знаходити раціональне пояснення, вміти відмовляти іншим, знати собі ціну (і вона повинна бути достатньо високою), дозволяти собі говорити «Я», заявляти про себе, незважаючи на схвалення або несхвалення оточуючих.

Деякі ціни здавалися дивними. Заміжжя можна було отримати практично задарма, а ось щасливе життя коштувало дорого: персональна відповідальність за власне щастя; вміння отримувати задоволення від життя; знання своїх бажань; відмова від прагнення бути такими, як оточуючі; уміння цінувати те, що є; дозвіл собі бути щасливим; усвідомлення власної цінності та значущості; відмова від бонусів «жертви»; ризик втратити деяких друзів і знайомих.

Але не кожен, хто прийшов в магазин, був готовий відразу купити бажання. Деякі, побачивши ціну, відразу розверталися і йшли. Інші довго стояли в задумі, перераховуючи готівку і розмірковуючи, де б дістати ще засобів. Хтось починав скаржитися на занадто високі ціни, просив знижку або цікавився розпродажем.

А були й такі, які діставали всі свої заощадження і отримували заповітне бажання, загорнуте в красивий блискучий папір. На щасливчиків заздрісно дивилися інші покупці, пліткуючи про те, що, господар магазину - їх знайомий, і бажання дісталося їм просто так, без жодних зусиль.

Господарю магазину часто пропонували знизити ціни, щоб збільшити кількість покупців. Але він завжди відмовлявся, тому що від цього страждала б і якість бажань.

Коли у господаря запитували, чи не боїться він збанкрутувати, то він хитав головою і відповідав, що в усі часи знаходитимуться сміливці, готові ризикувати і змінювати своє життя, відмовлятися від звичного і передбачуваного життя, здатні повірити в себе, котрі мають сили і засоби для того, щоб оплатити виконання своїх бажань.

А на дверях магазину вже добру сотню років висіло оголошення: «Якщо твоє бажання не виконується - воно ще не оплачене».

 

Автор: психолог Юлія Мінакова

 

Джерело: adme.ruФото www.jobsisbrown.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему