Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лип 2015

Притча про те, як досягти успіху

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Народ UA публікує притчу про те, що мрії здійснюються лише тоді, коли людина живе справжнім життям і не дозволяє страху перемогти себе.

Як жити справжнім життям

Один чоловік зустрів старого друга, який намагався пристосуватися до життя і так і сяк, та все без толку. «Треба б дати йому трошки грошей», - подумав він. І так сталося, що в той же вечір він дізнався, що цей друг розбагатів і віддав всі свої борги за багато років.

Пішли вони в бар, де любили бувати, і друг його платив за всіх. Коли ж його запитали, в чому причина такого успіху, той відповів, що до недавнього часу жив як Інший.

- Що це за «Інший»? - запитали його.

- Інший - це той, ким мене вчили бути, але ким я не є. Інший переконаний, що людина все своє життя зобов'язана думати про те, як би зібрати грошей, щоб під старість не померти з голоду. І стільки він про це думає, і такі будує грандіозні плани, що виявляє, що живий, лише коли днів його на землі залишається зовсім мало. Прозріває він, та пізно.

- Ну, а хто ж ти такий?

- А я - такий же, як кожен з нас, якщо тільки він слухає голос свого серця. Людина, зачарована містерією життя, людина, відкрита чуду, людина, яку радує і надихає все, що він не робить. Біда в тому, що Інший, який вічно живе в страху розчарування, не давав мені чинити так.

- Але ж існують і страждання, - заперечили відвідувачі бару.

- Існують поразки. І ніхто на світі від них не застрахований, більше того - ніхто їх не уникає. А тому краще воювати за здійснення своєї мрії і у війні цій програти кілька битв, ніж бути розгромленими і при цьому навіть не знати, за що ж ти бився.

- І все? - запитали слухачі.

- І все. Коли мені відкрилася ця істина, я вирішив бути таким, яким мені насправді завжди хотілося бути. Інший залишився там, у мене вдома, він дивився на мене, але я його до себе більше не впускав, хоч він кілька разів і намагався налякати мене, вселити, як сильно я ризикую, не піклуючись про своє майбутнє, не відкладаючи на чорний день.

І з тої миті, як я вигнав Іншого з мого життя, Божественна енергія почала творити чудеса.

 

Джерело - П.Коельо «На березі Ріо-П'єдра сіла я й заплакала», Фото wallpapersinhq.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему