Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Груд 2016

Притча про тактику й ефективність праці

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

НародUA продовжує публікувати цікаві притчі, в яких сконцентрована мудрість різних народів. Цього разу пропонуємо притчу про тактику і ефективність праці.

- Я працюю з ранку до вечора!
- А коли ж ви думаєте?

(Діалог між молодим фізиком і Геніальним Резерфордом)

Ви могли бачити це по телебаченню, чути про це по радіо чи з газет, але цього разу щорічний світовий чемпіонат проводився в британській Колумбії. Фіналістами були канадець і норвежець.

Їх завдання було таке. Кожному з них відвели певну ділянку лісу. Переможцем ставав той, хто зміг би повалити найбільшу кількість дерев з 8 ранку до четвертої години дня.

О восьмій годині ранку пролунав свисток і два лісоруби зайняли свої позиції. Вони рубали дерево за деревом, поки канадець не почув, що норвежець зупинився. Зрозумівши, що це його шанс, канадець подвоїв свої зусилля.

О дев'ятій годині канадець почув, що норвежець знову взявся до роботи. І знову вони працювали майже синхронно, як раптом за десять хвилин десята канадець почув, що норвежець знову зупинився. І знову канадець взявся за роботу, бажаючи скористатися слабкістю противника.

О десятій годині норвежець знову включився в роботу. Поки за десять одинадцята він ненадовго перервався. З дедалі більшою почуттям радості канадець продовжив роботу в тому ж ритмі, вже відчуваючи запах перемоги.

І так тривало цілий день. Кожен час норвежець зупинявся на десять хвилин, а канадець продовжував роботу. Коли пролунав сигнал про завершення змагання, канадець був абсолютно впевнений, що приз у нього в кишені.

Ви можете собі уявити, як він здивувався, дізнавшись, що програв.

- Як це вийшло? - запитав він норвежця. - Кожну годину я чув, як ти на десять хвилин припиняєш роботу. Як, хай тобі чорт, ти примудрився зрубати більше дерев, ніж я? Це неможливо.

- Насправді все дуже просто, - відповів норвежець. - Кожну годину я зупинявся на десять хвилин. І в той час як ти продовжував рубати ліс, я гострив свою сокиру.

 

Фото Wood Trekker

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему