Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Черв 2015

Притча про прощення

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

НародUA публікує притчу про прощення. У притчі йдеться про те, що вміння прощати - чи не основна позитивна якість людини. Часом, щоб навчитися прощати не вистачить і життя.

Сидячи за круглим столом, душі вибирали свій наступний урок. Тут встала смілива і сильна душа:

- Цього разу я йду на Землю, щоб навчитися прощати. Хто допоможе мені в цьому?

Душі зі співчуттям і навіть трохи злякано заговорили:

- Це один з найскладніших уроків... Ти можеш за одне життя не впоратися... Ти так будеш страждати... Нам так тебе шкода... Але ми тебе любимо і будемо допомагати...

Одна душа сказала: "Я готова бути поруч з тобою на Землі і допомогти тобі. Я стану твоїм чоловіком, у нашому сімейному житті багато проблем будуть з моєї вини, а ти будеш вчитися мене прощати".

Друга душа зітхнула: "А я можу стати одним із твоїх батьків, забезпечити тобі важке дитинство, потім втручатися в твоє життя і перешкоджати у справах, а ти будеш вчитися мене прощати".

Третя душа промовила: "А я стану одним із твоїх начальників, і часто буду ставитися до тебе несправедливо і зарозуміло, щоб ти могла вчитися відчувати прощення".

Ще кілька душ погодилися зустрітися з нею в різний час для закріплення уроку...

Отже, кожна душа вибрала свій урок, вони розподілили ролі, продумали взаємопов'язаний план життя, де вони будуть одне одного навчати і наставляти, і спустилися для втілення на Землю.

Але така вже особливість навчання душ, що при народженні їх пам'ять очищається. І лише деякі здогадуються про те, що багато подій не випадкові, а кожна людина з'являється в нашому житті саме тоді, коли ми найбільше потребуємо уроку, який вона з собою несе...

 

Джерело pritchi.in, Фото theabundanceproject.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему