Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Черв 2015

Програміст і менеджер

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Сьогоднішня притча на НародUA - не про високе, хоч і про небо :) У цій сучасній притчі - про наше мислення і професії. Іноді ми піднімаємося на кулі високо-високо, але світу і себе все ще не бачимо. Ця притча - про програміста і менеджера.

Чоловік, який летить на повітряній кулі, виявив, що загубився. Він спустився трохи нижче і помітив на землі жінку. Спустившись ще трохи нижче, він звернувся до неї:

- Вибачте, не могли б Ви допомогти? Я домовився з однією людиною зустрітися годину тому, але не знаю, де зараз перебуваю.

- Ви знаходитесь на повітряній кулі в 60 метрах від поверхні Землі, між 40 і 41 градусами північної широти і між 59 і 60 градусоами західної довготи, - відповіла жінка.

М: Ви, мабуть, програміст?

П: Так, а як Ви здогадалися?

М: Ви мені дали абсолютно точну відповідь, але я зовсім не уявляю, що робити з цією інформацією, і я все ще не знаю, де я. Відверто кажучи, Ви мені абсолютно нічим не допомогли.

П: А Ви, напевно, менеджер?

М: Так. А Ви як здогадалися?

П: Ви не знаєте, де перебуваєте і куди прямуєте. Ви піднялися туди, де перебуваєте, завдяки повітрю. Ви дали обіцянку, яку не уявляєте, як виконувати, і очікуєте, що люди, які знаходяться нижче вас, вирішать Ваші проблеми. І, нарешті, зараз Ви в тому ж самому положенні, в якому знаходилися до зустрічі зі мною, але чомусь тепер у цьому виявилася винна я.

 

Джерело pritchi.in, Фото poetryclub.com.ua

Поділіться з друзями: