Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Груд 2014

Ніколи не пізно мати щасливе дитинство

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Доктор Уейн У. Дайер стверджує, що щасливе дитинство - не поняття з уже неіснуючого минулого. Психолог зазначає, що бути дитиною і жити моментом, повністю віддаючи себе цій миті, потрібно завжди. Мовляв, людина завжди може мати щасливе дитинство.Тож пропонуємо переклад публікації доктора Дайера.

Ніколи не пізно мати щасливе дитинство. Коли ви дивитеся на те, як грають діти, зверніть увагу, як вони повністю поглинені тим, що вони роблять, які вони активні й захоплені скрізь, де б вони не були. Зверніть увагу, як вони не звертають уваги на проблеми майбутнього - наче вони дали собі дозвіл бути вільними, і вони показують це, повністю віддаючись своїй грі.

Щоб бути більш дитячим, ви не повинні перестати бути дорослими. Повністю інтегрована людина здатна бути дорослим і одночасно дитиною. Просто необхідно повернути дитячі відчуття широко розкритих очей збудження, спонтанної вдячності, повноти життя, а також бути сповненим благоговінням і подивом від цього чудового Всесвіту.

Ось - те, що діти роблять краще всіх:

 

1. Смійтеся!

Дитина у вас, як і всі діти, любить сміятися і бути оточеною людьми, які можуть сміятися над собою і життям. Діти інстинктивно знають, що чим більше сміху ми маємо в житті, тим краще. Діти можуть відходити з обраного шляху, щоб затриматися з тими, хто змушує їх сміятися.

 

2. Дозвольте фантазії залишатися живою.

Діти люблять мріяти, вигадувати історії, використовувати свою уяву - так, як і ви, якщо дозволите собі це. Пам'ятаєте, як ви любили малювати, складати вірші або пісні, слухати історії, вигадувати власні ігри, бродити безцільно в екскурсіях вашої фантазії з тими, хто був готовий брати участь у всіх цих фантазіях? Ця багата життєва фантазія була не тільки дуже веселою. Це - один із найздоровіших аспектів вашого життя в цілому. Всі кращі реалії життя починаються з "дитячих" фантазій.

 

3. Будьте спонтанні.

Зверніть увагу, як діти готові спробувати щось нове в будь-який момент життя. Дитина всередині вас також хоче бути імпульсивною і зухвалою, а не завжди планувати речі заздалегідь. Спонтанність багато в чому є ключем до розуміння всієї дитячої поведінки. Ця здатність зупинитися раптово на узбіччі дороги, коли щось цікаве впадає в очі, веде до дитячої безпосередності і захоплення світом.

 

4. Прийміть світ таким, яким він є (будьте довірливим).

Коли дитина приходить у світ, він не має ніякої думки про те, що світ може або повинен бути іншим, ніж він є в реальності. Дитина просто широко відкриває свої очі в подиві, дивується тому, що бачить, йде своїм шляхом у цьому світі, і робить все, що може. Дитина всередині вас знає, як приймати речі, коли вони приходять, як найбільш ефективно і з задоволенням мати справу з усім-всіма, з чим-ким вона стикається на цій планеті. Якщо ви можете відновити цю дитячу сутність вас, то ви можете залишитися "вічно молодим в душі".

 

Ці найкращі дитячі якості можуть допомогти вам насолоджуватися життям кожен день, і вони знаходяться не далі від вас, ніж пальці від рук. Дитина є невід'ємною частиною вас. Якщо ви дійсно любите цю дитину всередині вас, і дійсно хочете бути дитиною знову, відновлюючи ті дитячі якості, про які ми говоримо, ви повинні бути в мирі з самими собою.

Якщо у вас є внутрішній мир, ви можете робити що завгодно. Відновіть в собі більше того дитячого внутрішнього миру сьогодні, дозволяючи собі дитячу спонтанність, життя моментом і любов до розваг. Або, як казав Фрідріх Шиллер, "Будьте вірним мрії вашої юності".

 

 

Джерело facebook.com/drwaynedyer

Переклад НародUA

Фото wallpaperswide.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему