Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Серп 2014

Притча про найнебезпечніший арсенал зла

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Пропонуємо вашій увазі притчу про зневіру, яка може вразити людину тоді, коли до інших випробувань і спокус вона залишається стійкою. 

Зневіра

Багато років тому Диявол вирішив похвалитися і виставив на загальний огляд все інструменти свого ремесла. Він акуратно склав їх у скляній вітрині і прикріпив до них ярлики, щоб усі знали, що це таке, і яка вартість кожного з них.

Що це була за колекція! Тут були і блискучий Кинджал Заздрості, і Молот Гніву, і Капкан Жадібності. На поличках були любовно розкладені всі знаряддя Страху, Гордині і Ненависті. Всі інструменти лежали на красивих подушечках і викликали захоплення кожного відвідувача Пекла.

А на самій дальній полиці лежав маленький непоказний і досить пошарпаний дерев'яний клинчик з ярликом «Зневіра». На диво, він коштував більше, ніж всі інші інструменти разом узяті.

На питання, чому Диявол так високо цінує цей предмет, той відповів:

- Це єдиний інструмент в моєму арсеналі, на який я можу покластися, якщо всі інші виявляться безсилими. - І він з ніжністю погладив дерев'яний клинчик. - Але якщо мені вдається вбити його в голову людини, він відкриває двері для всіх інших інструментів...

 

Джерело http://www.adme.ru/

Фото jewelsathome.com

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему