Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Черв 2015

Як організувати життя й досягти мети? 7 списків, які бажано вести кожній людині

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Нелегко організувати своє життя. Але це необхідно для розвитку. Самоорганізація і саморозвиток - поняття взаємопов'язані. Крім того, організовуючи наше життя, ми робимо його якіснішим, а також знаходимо мотивацію, нові життєві цілі й додаткову життєву енергію. Один із способів самоорганізації - складання списків, які стають чудовою мотивацією для розвитку. Крім того, вони підвищують самооцінку, адже ви постійно фіксуєте досягнення, події, ідеї і бажання. НародUA публікує статтю про списки, які бажано вести кожній людині. Зрештою, їх можна складати і в голові.

7 списків, які бажано вести кожній людині

Одним з найпоширеніших і простих способів організації життя є списки. Ми настільки звикли до них, що мало хто замислюється про те, наскільки це чудовий винахід людства. У цій статті ми поговоримо про те, що це таке і які списки варто вести кожній людині, яка пране розвитку.

Списки - організація життя і шлях до мети

Якби мене попросили описати, що таке списки і яке значення вони мають для досягнення поставлених цілей, то я порівняв би їх зі сходами. Усі наші цілі представляють собою вершини різної висоти і складності. Можна дертися нагору по крутих схилах, зісковзуючи на кручах і спотикаючись через несподівані перешкоди. А можна спокійно підніматися по сходах-списку, впевнено пересуваючись від однієї сходинки-задачі до іншої.

Від однієї мети до іншої

Списки дозволяють нам розділити складні справи на безліч дрібних, відслідковувати прогрес просування і оцінювати наші зусилля. Вони не дають нам забувати необхідне і допомагають правильно організувати свій день. Списки оточують нас всюди і можуть бути корисні буквально в будь-якій сфері.


1. Креативні ідеї

Творчість - процес спонтанний, загнати його в рамки нормативів досить важко. Тому створення списків цінних ідей, оригінальних знахідок, незвичайних думок прийде вам на допомогу в той момент, коли в голову рішуче нічого оригінального не лізе, а творити потрібно.

2. Книги, які потрібно прочитати

Якщо після прочитання чергової книги ви кожен раз мучитеся, вибираючи наступну, то пора завести спеціальний список для читання. У нього ви будете заносити кожну книгу, яку порадили вам друзі, про яку прочитали на сайті чи в блозі або просто побачили в метро. До речі, за допомогою цього списку можна швидко оцінити кількість прочитаних книг і навіть згадати найкорисніші думки з них.

3. Цікаві події

Найжахливіше - це коли ви вирішили завести список цікавих місць, вражень і ситуацій, що сталися у вашому житті, і раптом усвідомили, що вам абсолютно нічим його заповнити. Чудовий привід переглянути своє ставлення до життя і почати цілеспрямовано наповнювати його цікавими сторінками.

4. Списки поточних завдань

Так, це нудно і банально, але ми не могли пропустити цей вид списків. Вони допоможуть вам краще справлятися зі щоденною рутиною, все встигати і ніколи нікуди не спізнюватися. До того ж споглядання колонки акуратно викреслених завдань дарує просто неземну насолоду в кінці важкого дня.

5. Список фільмів для перегляду

Усе те ж, що й про книги. Фільмів зараз випускається така величезна кількість, що витрачати час на всілякі дурниці - недозволена розкіш. Добре продуманий список фільмів убезпечить вас від випадкового вибору і дозволить побачити саме те кіно, яке відповідає вашим інтересам.

Якщо немає мети в житті...

6. Список бажань і цілей

Криза бажань і цілей - це не жарт. Якщо ви в один прекрасний момент відчули вселенську нудьгу і зрозуміли, що вам нічого не хочеться, то це і є криза бажань. Свої бажання і мрії потрібно любити, берегти і плекати. А щоб вони краще росли, потрібно записувати їх в спеціальний списочок, який повинен містити не менше 101 пункту.

7. Антисписок

Усі звикли, що в список справ потрібно записувати ті завдання, які вам належить виконати. Але в деяких ситуаціях куди корисніше буде завести список справ, які в жодному разі не можна робити. Пити. Знову взятися за сигарети. Втуплюватися в телевізор. Брехати. Прожити день, не виконавши жодного пункту з цього чорного списку, значить, рухатися у правильному напрямку.

 

Джерело lifehacker.ru, Фото selfcreation.ru

Поділіться з друзями: