Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Черв 2015

Як і коли можна насолоджуватися життям? Мудра притча

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Що означає "насолоджуватися життям"? Як потрібно працювати, щоб насолоджуватися життям? Коли і як потрібно жити "по-справжньому"?

Якось один бізнесмен стояв на пірсі в маленькому селі і спостерігав за рибалкою, який сидів в маленькому човнику. Чоловік спіймав величезного тунця. Бізнесмен привітав рибалку з удачею і запитав, скільки часу потрібно, щоб зловити таку рибу.

- Пару годин, не більше, - відповів рибалка.

- Чому ж ти не залишився в морі довше і не спіймав ще кілька таких рибин? - здивувався бізнесмен.

- Однієї риби достатньо, більше не з'їмо, - відповів той.

- Але що ж ти робиш весь день? - не вгамовувався бізнесмен.

- Я сплю до обіду, потім йду на пару годин порибалити, потім граю зі своїми дітьми, після ми з моєю дружиною влаштовуємо собі сієсту, потім я йду в село прогулятися, п'ю ввечері вино і граю зі своїми друзями на гітарі. Ви бачите - я насолоджуюся життям, - пояснив рибалка.

- Я - випускник Гарварду, - сказав бізнесмен, - я допоможу тобі, ти все робиш не так... Ти повинен весь день рибалити і потім купити собі великий човен.

- І що потім? - запитав рибалка.

- Потім ти будеш ловити ще більше риби і зможеш купити собі кілька човнів, навіть кораблів, і в один прекрасний день у тебе буде ціла флотилія.

- А потім?

- Потім, замість того, щоб продавати рибу посередникові, ти будеш привозити рибу прямо на фабрику і, збільшивши прибуток, ти відкриєш власну фабрику.

- А потім?

- Потім ти залишиш це Богом забуте селище і переїдеш у велике місто і, можливо, одного разу ти зможеш відкрити величезний офіс і бути там директором.

- І скільки все це займе часу?

- Років 15-20.

- І що ж потім?

- А потім, - розсміявся бізнесмен, - потім настане найприємніше. Ти зможеш продати свою фірму за кілька мільйонів і стати дуже багатим.

- А потім?

- Потім ти зможеш перестати працювати, ти переїдеш в маленьке село на узбережжі, будеш спати до обіду, трохи рибалити, грати з дітьми, влаштовувати сієсту з дружиною, прогулюватися по селу, пити вино вечорами і грати зі своїми друзями на гітарі ...

 

Джерело psycabi.net, Фото wallconvert.com

Поділіться з друзями: