Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Черв 2015

Як досягти мети: психологія і тіло

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Досягнення поставленої мети - шлях вольовий, який потребує терпіння, наполегливості й чималої кількості життєвої енергії. Досягти успіху в обраній справі - це не лише виконати певні дії в сфері, яку ми обрали. Чи то духовній, чи матеріальній. Це робота над психологією і навіть тілом. Тому заняття спортом і здоровий спосіб життя сприяють тому, що ми швидше і ефективніше працюємо. Наш організм потребує енергії і позитиву, щоб досягти мети. НародUA пропонує чергову статтю для саморозвитку.

Ефективне досягнення мети

Тут ми поговоримо про найбільш "секретний секрет" в ефективному досягненні мети, який присутній далеко не в кожному методі досягнення успіху, або, якщо і присутній, то відводиться на задній план, або просто вважається опціональним.

Називається цей секрет оптимальний стан. Інакше його ще називають ресурсним. Одним словом, це той стан, коли Ви в куражі, коли Ви на підйомі, повні ентузіазму й життєвої енергії.

Якщо у Вас немає цього стану в процесі роботи над поставленими цілями, то ефективне досягнення мети буде для вас дуже проблематичним.

І вас рано чи пізно зупинить на шляху до мети або недостатня енергія в організмі, або, що більш імовірно, негативний досвід минулого.

Ваш мозок почне вигадувати різні конструкції, на кшталт «не дуже й хотілося», «і так непогано живемо», підете шукати винних десь на стороні і т.д. Запуститься дуже багато різних механізмів, які Вам всіляко будуть доводити, що Ви начебто робили все правильно, а поставлена мета Вам не так вже й дуже потрібна, і що взагалі можна поки обійтися без неї.

Тому вміння працювати зі своїм станом і вміння мобілізуватися в будь-який момент є ключовим у процесі ефективного досягнення мети. Якщо Ви не можете зібратися і зробити справу й зібрати силу волі, ввести себе в ресурсний стан, коли Ви на підйомі, то Вам дуже важко буде досягти мети.

У такому випадку на певному етапі досягнення мети зупинить якась проблема. Але основною причиною буде або недостатня енергія у вашому організмі, або негативний досвід минулого.

Як же розвивати оптимальний стан? Насправді потрібно для початку відслідковувати ті моменти, коли Ви відчуваєте підйом. Ви повинні подивитися, які у Вас думки в цей час в голові, як відчуває себе ваше тіло, в якому воно стані і т.д.

Секрет досягнення мети

Тобто, коли ви відчуваєте піднесення, потрібно якомога більше різних психологічних і фізичних показників зняти і запам'ятати. Потім Ви повинні вже будете на основі цих показників відтворювати цей самий стан.

Як, припустимо, якщо Ви усміхаєтеся, то автоматично зрозуміло, що Ваш психічний рівень підвищується. Так все влаштовано. У нас у певної емоції є певне положення тіла, певна міміка на обличчі. Відповідно, якщо емоція підганяє тіло під себе, то і у зворотний бік цей принцип так само буде працювати.

Якщо Ви хочете підйому, хочете бадьорості, як мінімум, станьте рівно, розправте плечі, почніть дихати на повні груди. І далі вже просто намагайтеся відтворювати в тілі ті відчуття, які у Вас були в стані підйому.

Рано чи пізно це у Вас почне виходити. І потім Ви помітите, що якимось магічним чином обставини починають складатися в Вашу сторону, діяти стає простіше, все в певний момент починає йти саме до Вас в руки і т.д.

Ці всі "чудеса" творить саме оптимальний стан, інакше кажучи, ресурсний. Тому тренуйте даний навик і, в принципі, якщо у Вас не буде нічого іншого, якщо Ви допустите всі інші помилки і відкладете все на задній план, то тільки один оптимальний ресурсний стан рано чи пізно виведе Вас до вашої поставленої мети. І, швидше навіть, виведе рано.

Тому починайте напрацьовувати цей навик і тренувати його, тому що будь-який навик тренується, так само, як і м'яз. Якщо давати навантаження, то біцепси у Вас з часом виростуть. Цей же механізм діє і тут, якщо пробувати і пробувати, і пробувати, з кожним разом буде виходити все краще і краще, і краще. А потім це перестає вимагати якихось зусиль і відбувається буквально по клацанню пальця. Це і є самий "секретний секрет" досягнення цілей.

 

Джерело startyourlife.ru, Фото stevenenglander.co.uk

Поділіться з друзями: