Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Січ 2016

Історія для натхнення про Брендона Грімшоу. Сучасний Робінзон

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Це історія дивної людини, яка відмовилася від "цивілізації" і зробила із безлюдного й "мертвого" острова справжнє чудо.

До людей, які зуміли вирватися зі звичних рамок щоденної рутини, не побоялися ризикнути і втілити свою мрію в життя, належить Брендон Грімшоу. Цей англієць майже в 40 років кинув усе і переїхав жити на куплений ним острів.

Так, за 13 тисяч доларів Брендон Грімшоу (Brendon Grimshaw) купив крихітний (близько 9 гектарів) безлюдний острів на Сейшелах і переїхав туди назавжди. Він кинув роботу газетного редактора і почав нове життя.

Brendon Grimshaw-Rene Lafourtune-c.1996

До цього часу на острів 50 років не ставала нога людини. Як і годиться справжньому Робінзону, Брендон знайшов собі компаньйона серед аборигенів. Його П'ятницю звали Рене Лафорт. Разом з Рене Брендон почав облаштовувати свій новий дім. У той час як Рене приїжджав на острів лише періодично, Брендон жив на ньому десятиліттями, нікуди не від'їжджаючи. Сам.

За 39 років Грімшоу і Лафорт посадили своїми руками 16 тисяч дерев і облаштували майже 5 кілометрів стежок. У 2007 році Рене Лафорт помер, і Брендон залишився на острові один.

Йому був 81 рік. Він привабив на острів 2000 нових видів птахів і завів більше сотні гігантських черепах, які в світі (включаючи Сейшели) вже були на межі вимирання. Завдяки зусиллям Грімшоу на колись пустельному острові зараз знаходиться дві третини фауни Сейшельських островів. Занедбаний клаптик землі перетворився на справжній рай.

Moyenne Island

Кілька років тому принц Саудівської Аравії запропонував Брендону Грімшоу за острів 50 млн доларів, але Робінзон відмовився. «Не хочу, щоб у багатіїв острів став улюбленим місцем для проведення канікул. Краще нехай він буде національним парком, яким може насолоджуватися кожен».

І домігся того, що в 2008 році острів дійсно оголосили національним парком.

Варто зазначити, що коли Брендон купив Муайен, острів був настільки зарослим, що буквально кокосу було ніде впасти. Але Грімшоу працював, не покладаючи рук, садив дерева, піклувався про гігантських черепах, завдяки йому на острові з'явилися птахи (їх Брендону довелося відшукувати на сусідніх островах).

Живучи на безлюдному острові, він зіткнувся з усіма проблемами Робінзона, про які більшість з нас тільки читали в книжках.

У 1996 році вийшла автобіографія Брендона Грімшоу під назвою «Частинки піску. Історія однієї людини і острова».

Крім того, про Брендона був знятий документальний фільм.

У  2012 році пішов з життя Брендон Грімшоу. Сьогодні острів приваблює безліч туристів. Крім того, що Муайен знаменитий завдяки Грімшоу, існують чутки про те, що там заховані піратські скарби.

A Grain of Sand-MoyenneMap2article-2135299-12A823F9000005DC-853 634x472Brendon Grimshaw-5Brendon Grimshaw-1962Brendon Grimshaw-tortoise-babyBrendon Grimshaw-tortoisesBrendon Grimshaw-tortoises2Brendon GrimshawMoyenne Island 1Moyenne Island 3shapeimage 19tortoise

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Фото mdig.com.br

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему