Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Трав 2014

Чому кожному потрібна місія в житті

Читайте більше в рубриці Притчі, саморозвиток, дайджест
 

Кожному з нас хотілося б сказати, що ми завжди прокидаємося радісними і веселими. Прямо зарядженими на весь день бадьорістю й енергією. Але, на жаль, в реальному житті не все так райдужно. Ви відчуваєте себе знесиленими, у вас немає бажання робити щось. Ви навіть не бачите сенсу в тому, що потрібно зробити. Виявляється, наш успіх і щастя залежать від усвідомлення і реалізації свої місії в цьому житті. У цьому нам допоможе чіткий стратегічний план розвитку.

Автор популярної книги "Радість стратегії: Бізнес-план життя" Еллісон Римм стверджує, що кожен з нас може знайти радість в роботі та особистому житті. Але для цього потрібна певна стратегія.

У людей дуже часто виникають питання такого плану: "Чи повинен я прийняти цю пропозицію?", "Чи правильний це крок для моєї кар'єри?". Але як можна зрозуміти, чи в правильному напрямку ви йдете, якщо у вас навіть немає цього напрямку?

Відсутність напрямку - помилка № 1, яку ми здійснюємо в нашій кар'єрі і в особистому житті. Кожен великий стратегічний план починається з визначення цілей. Але багато хто з нас занадто довго чекає подачки долі і чергової можливості домогтися успіху. І в підсумку ми грузнемо в своїх невдачах. Правильна організація допоможе не пускати справи на самоплив. Задайте собі питання: "Що я тут роблю? Що я роблю в цьому світі?".

 

Пофантазуйте про ваші ідеальні дні або ідеальні тижні

Що вам потрібно, щоб зробити ваш день радісним? Наприклад, для Еллісон Римм для радісного життя потрібне щоденне спілкування з людьми. А також робити щось, що може зробити цінний внесок в чуже життя.

Складіть список речей, які вам потрібні, щоб ваш день був радісним. Може бути, що все, що вам потрібно, - це проводити годинку на свіжому повітрі або проводжати дітей до школи. Або ще щось не дуже складне. Не потрібно представляти себе з коктейлем на пляжі. Уявіть те, що зробить ваше життя значущим для вас.

 

Складіть список ваших пристрастей

Якщо ви шукаєте радість у своїй кар'єрі й житті, значить, можете бути впевненим, що у вас є пристрасть. Якщо у вас виникли проблеми з складанням списку, подумайте про ваші кращі враження від чогось або про що ви мрієте.

 

Виявіть ваші таланти

Проведіть свій власний SWOT-аналіз (стратегічний план розвитку з сильними і слабкими сторонами, можливостями і загрозами). Напишіть список того, в чому ви хороші. Якщо у вас виникнуть складності з виявленням ваших достоїнств, попросіть зробити це іншу людину. Нехай вони назвуть ваші сильні сторони. Ще одним способом виявити свої таланти може стати вивчення ваших минулих досягнень. Подумайте про щось, чим ви особливо пишаєтеся - неймовірно крута презентація, яку ви зробили, найкраща вечірка, яку організували ви і т.д. Далі  подумайте про те, які навички вам для цього знадобилися. Буде набагато простіше досягти успіху, якщо ви будете використовувати свої природні таланти.

 

Продумайте основні цінності

Ваші особисті цілі й місія повинні відображати речі, які найбільш важливі для вас. Сподіваюся, що ця стаття хоч трохи допоможе вам встановити пріоритети.

 

Озброївшись вашою новою місією, ви можете розробити цілий стратегічний план. Вирішіть, як саме ви збираєтеся потрапити туди, куди ви бажаєте прийти. Деякі люди вішають собі на стіну цей план, щоб нагадувати собі кожен день про те, що для них найголовніше в житті. Це може допомогти вам залишатися на правильному шляху.

Успіх і щастя залежать не лише від позитивної психології, але й від доброго планування, оптимізації свого часу і створення системи щоденного розвитку і щастя.

 

 

Джерело http://www.fastcompany.com/

Фото www.pametnaspica.hr

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему