Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.

Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. 

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 


 

Більшість із нас помічали, що коли озвучити свої плани на майбутнє - чи то покупка чого-небудь, поїздка або будь-які інші наміри, - то в результаті це не ставало реальністю. І неважливо, із ким ми ділимося: із друзями, колегами або просто знайомими. Виникають непередбачені обставини і плани зриваються. Або людина сама раптом відмовляється від запланованого.

Увесь світ, все людство очікує воскресіння Христа - передусім, в серцях - після Його розп'яття і поховання. Попереду - найбільше свято й найбільша перемога любові. Тим часом пропонуємо згадати останні миті Ісуса на хресті й інші події до Його воскресіння. Продовжуємо публікацію тексту Анни Катерини Еммеріх.

Сьогодні - страсна, велика п'ятниця. Коли Христос віддав своє земне життя в ім'я найвищої любові й заради спасіння людства. Страсті Христові і Його смерть стали жертвою найвищої любові Бога заради миру й духовного щастя усіх нас. У кожного - своя хресна дорога і шлях до любові. І своє воскресіння. Пропонуємо текст Анни Катерини Еммеріх про Хресну Дорогу.

Заздрість ніколи не зробить вас щасливим. І не зробить погано тому, кому ви заздрите. Заздрість, насамперед, робить нещасним того, хто переживає це почуття. Вона знищує вас із середини, блокуючи будь-яке право на почуття власної гідності й радості. Цей процес відбувається повільно, майже непомітно, але досить ефективно. Заздрість робить вас нервовим, вразливим, без причини незадоволеним. Варто пам'ятати, що навіть для "найкращого" знайдеться хтось, хто буде кращим. Цей нескінченний процес триватиме завжди, тому не потрібно знищувати себе таким почуттям як заздрість.

Неможливо сховати світло у темряві. Так само неможливо не помічати щасливих людей навколо себе. Щасливих видно відразу: за очима, усмішкою, інтонацією розмови та гармонійними рухами. Ми хочемо поділитися з вами кількома правилами щасливих людей, аби примножувати їх число.

Кожен прагне досягти успіху, але чим більше чогось прагнеш, тим більше виникає перепон на шляху до успіху. Пропонуємо вам 5 нестандартних життєвих уроків, які добре ілюструють де і коли вам можуть зустрітися труднощі, що робити у таких випадках, а найголовніше – чого точно не варто робити. Адже наші дії - як гвіздки на дереві: навіть після того, як їх витягнеш, сліди залишаються назавжди.

Науковці довели, що спати разом із людиною протилежної статі - корисно для здоров'я. Ці дані були опубліковані завдяки колективній роботі Андреа Петерсона та журналу "The Wall Street".

Ця мудра притча - про любов і прощення.

Ця притча - про те, що людина повинна брати від інших тільки "своє" і повертати "чуже" адресанту.

Ця притча - про шлях людини і здійснення мрій. Притча розповідає про те, що всі життєві дороги людини ведуть до мети, головне - іти до кінця.