Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.

Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. 

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 


 

Група науковців з Гарвардського університету в Сполучених Штатах Америки спільно з експертами з наукового центру Cancer Research провели унікальне дослідження в пошуках на питання "Що таке щастя?".

Одного разу людині пощастило побачити Бога. Намагаючись дізнатися найважливіше, чоловік попросив:
"Господи, я б хотів побачити Рай і Пекло".

Один молодий чоловік, користувач Quora, поставив питання, яке хвилює багатьох: про що шкодують люди, оглядаючись на своє життя, коли їм 30, 40, 50 ... років? Питання викликало жваву дискусію.

Ця притча на НародUA - про пошуки скарбу і вдячність.

Існує вислів: «Не шукай краще, а шукай своє. Адже краще не завжди стане твоїм, зате своє - завжди краще». Притча «Найгарніша» навчає дорожити тим, що важливо вашому серцю, а не тим, чим захоплюються інші. Лише власний вибір зробить людину щасливою.

Гроші займають важливе місце в нашому житті. І, передусім, не тому, що ми жадібні і сріблолюбиві, а тому що вони дають нам свободу і впевненість. Але світ влаштований так, що в одних грошей багато, а в інших - зовсім навпаки. Пропонуємо статтю про те, що притягує гроші, а що - бідність. Утім, на варто зациклюватися на "правилах" і пов'язувати щастя з грошима. Щастя - це відкрити серце, наповнити його миром й добром, отримуючи задоволення від життя. І бути вдячним, незалежно від кількості грошей чи інших атрибутів... 

Більшість із нас помічали, що коли озвучити свої плани на майбутнє - чи то покупка чого-небудь, поїздка або будь-які інші наміри, - то в результаті це не ставало реальністю. І неважливо, із ким ми ділимося: із друзями, колегами або просто знайомими. Виникають непередбачені обставини і плани зриваються. Або людина сама раптом відмовляється від запланованого.

Увесь світ, все людство очікує воскресіння Христа - передусім, в серцях - після Його розп'яття і поховання. Попереду - найбільше свято й найбільша перемога любові. Тим часом пропонуємо згадати останні миті Ісуса на хресті й інші події до Його воскресіння. Продовжуємо публікацію тексту Анни Катерини Еммеріх.

Сьогодні - страсна, велика п'ятниця. Коли Христос віддав своє земне життя в ім'я найвищої любові й заради спасіння людства. Страсті Христові і Його смерть стали жертвою найвищої любові Бога заради миру й духовного щастя усіх нас. У кожного - своя хресна дорога і шлях до любові. І своє воскресіння. Пропонуємо текст Анни Катерини Еммеріх про Хресну Дорогу.

Заздрість ніколи не зробить вас щасливим. І не зробить погано тому, кому ви заздрите. Заздрість, насамперед, робить нещасним того, хто переживає це почуття. Вона знищує вас із середини, блокуючи будь-яке право на почуття власної гідності й радості. Цей процес відбувається повільно, майже непомітно, але досить ефективно. Заздрість робить вас нервовим, вразливим, без причини незадоволеним. Варто пам'ятати, що навіть для "найкращого" знайдеться хтось, хто буде кращим. Цей нескінченний процес триватиме завжди, тому не потрібно знищувати себе таким почуттям як заздрість.