Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.

Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. 

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 


 

Ми часто шукаємо відповідь на питання "Що таке істина?" і все життя намагаємося пізнати що таке любов. Справжня любов. Ця притча - про мудрість, любов та істину. Істину не можна знайти без любові.

Група науковців з Гарвардського університету в Сполучених Штатах Америки спільно з експертами з наукового центру Cancer Research провели унікальне дослідження в пошуках на питання "Що таке щастя?".

Одного разу людині пощастило побачити Бога. Намагаючись дізнатися найважливіше, чоловік попросив:
"Господи, я б хотів побачити Рай і Пекло".

Один молодий чоловік, користувач Quora, поставив питання, яке хвилює багатьох: про що шкодують люди, оглядаючись на своє життя, коли їм 30, 40, 50 ... років? Питання викликало жваву дискусію.

Ця притча на НародUA - про пошуки скарбу і вдячність.

Існує вислів: «Не шукай краще, а шукай своє. Адже краще не завжди стане твоїм, зате своє - завжди краще». Притча «Найгарніша» навчає дорожити тим, що важливо вашому серцю, а не тим, чим захоплюються інші. Лише власний вибір зробить людину щасливою.

Гроші займають важливе місце в нашому житті. І, передусім, не тому, що ми жадібні і сріблолюбиві, а тому що вони дають нам свободу і впевненість. Але світ влаштований так, що в одних грошей багато, а в інших - зовсім навпаки. Пропонуємо статтю про те, що притягує гроші, а що - бідність. Утім, на варто зациклюватися на "правилах" і пов'язувати щастя з грошима. Щастя - це відкрити серце, наповнити його миром й добром, отримуючи задоволення від життя. І бути вдячним, незалежно від кількості грошей чи інших атрибутів... 

Більшість із нас помічали, що коли озвучити свої плани на майбутнє - чи то покупка чого-небудь, поїздка або будь-які інші наміри, - то в результаті це не ставало реальністю. І неважливо, із ким ми ділимося: із друзями, колегами або просто знайомими. Виникають непередбачені обставини і плани зриваються. Або людина сама раптом відмовляється від запланованого.

Увесь світ, все людство очікує воскресіння Христа - передусім, в серцях - після Його розп'яття і поховання. Попереду - найбільше свято й найбільша перемога любові. Тим часом пропонуємо згадати останні миті Ісуса на хресті й інші події до Його воскресіння. Продовжуємо публікацію тексту Анни Катерини Еммеріх.

Сьогодні - страсна, велика п'ятниця. Коли Христос віддав своє земне життя в ім'я найвищої любові й заради спасіння людства. Страсті Христові і Його смерть стали жертвою найвищої любові Бога заради миру й духовного щастя усіх нас. У кожного - своя хресна дорога і шлях до любові. І своє воскресіння. Пропонуємо текст Анни Катерини Еммеріх про Хресну Дорогу.