народне видання:
ми пишемо про людей з народу
волог.: , тиск: , вітер: |
Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.
Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій".
Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим.
У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі.
Коли людина бере на себе занадто багато зобов'язань, прагне до ідеалів в роботі і стосунках і при цьому відчуває постійний стрес, її сили можуть виснажитися. Тоді вона починає відчувати себе неповноцінною, втрачає інтерес до всього, що відбувається навколо, стає млявою і апатичною. Також можуть з'являтися такі симптоми, як дратівливість, злість, пригніченість, відчуття нестачі часу. Підсумок - погіршення якості життя, хвороби, нервові зриви. Кар'єра під загрозою, сім'я майже зруйнована, немає бажання нічим займатися... Що ж це таке?
20 років тому психолог Артур Арон провів нехитрий експеримент. Він запропонував незнайомим раніше чоловікові і жінці разом відповісти на 36 питань. Потім їм потрібно було мовчки дивитися одне одному у вічі протягом 4 хвилин. Через півроку учасники експерименту були готові одружитися. Так чи інакше, не зайвим буде відповісти на ці питання, щоб ближче пізнати себе і своїх близьких. Головне - бути відкритим.
Ми живемо у світі ілюзій. Багато проблем, які заповнюють наш мозок і час, існують тільки тому, що нам їх хтось нав'язав або ми їх самі вигадали. Хто його знає, сталося це випадково чи ні, але всі ми (або майже всі) стали жертвами авторитарно-корпоративної споживчої культури, яка зараз домінує, або ж жертвами інших міфів і стереотипів, нав'язаних нам у дитинстві. Отже, - чергова стаття для саморозвитку. Ця стаття - про рабство і свободу. І це - знову ж таки - суб'єктивна точка зору.