Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.


 

Сьогодні - страсна, велика п'ятниця. Коли Христос віддав своє земне життя в ім'я найвищої любові й заради спасіння людства. Страсті Христові і Його смерть стали жертвою найвищої любові Бога заради миру й духовного щастя усіх нас. У кожного - своя хресна дорога і шлях до любові. І своє воскресіння. Пропонуємо текст Анни Катерини Еммеріх про Хресну Дорогу.

Заздрість ніколи не зробить вас щасливим. І не зробить погано тому, кому ви заздрите. Заздрість, насамперед, робить нещасним того, хто переживає це почуття. Вона знищує вас із середини, блокуючи будь-яке право на почуття власної гідності й радості. Цей процес відбувається повільно, майже непомітно, але досить ефективно. Заздрість робить вас нервовим, вразливим, без причини незадоволеним. Варто пам'ятати, що навіть для "найкращого" знайдеться хтось, хто буде кращим. Цей нескінченний процес триватиме завжди, тому не потрібно знищувати себе таким почуттям як заздрість.

Неможливо сховати світло у темряві. Так само неможливо не помічати щасливих людей навколо себе. Щасливих видно відразу: за очима, усмішкою, інтонацією розмови та гармонійними рухами. Ми хочемо поділитися з вами кількома правилами щасливих людей, аби примножувати їх число.

Кожен прагне досягти успіху, але чим більше чогось прагнеш, тим більше виникає перепон на шляху до успіху. Пропонуємо вам 5 нестандартних життєвих уроків, які добре ілюструють де і коли вам можуть зустрітися труднощі, що робити у таких випадках, а найголовніше – чого точно не варто робити. Адже наші дії - як гвіздки на дереві: навіть після того, як їх витягнеш, сліди залишаються назавжди.

Науковці довели, що спати разом із людиною протилежної статі - корисно для здоров'я. Ці дані були опубліковані завдяки колективній роботі Андреа Петерсона та журналу "The Wall Street".

Ця мудра притча - про любов і прощення.

Ця притча - про те, що людина повинна брати від інших тільки "своє" і повертати "чуже" адресанту.

Ця притча - про шлях людини і здійснення мрій. Притча розповідає про те, що всі життєві дороги людини ведуть до мети, головне - іти до кінця.

Стрес в сучасному світі - звична річ. Пропонуємо статтю Чентела Гербера про те, як перемогти стрес і стати щасливішими.

Доктор Уейн У. Дайер стверджує, що щасливе дитинство - не поняття з уже неіснуючого минулого. Психолог зазначає, що бути дитиною і жити моментом, повністю віддаючи себе цій миті, потрібно завжди. Мовляв, людина завжди може мати щасливе дитинство.Тож пропонуємо переклад публікації доктора Дайера.