Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.


 

Пропонуємо чергову статтю для саморозвитку. Особистісне зростання й перебування в мирі - щоденна праця, справа "стоїків". :)

Ця притча - про життєвий шлях і мистецтво жити.

Притча про сенс життя з циклу притч «Шлях торгівлі» Ямагучі Тадао.

9 важливими науковими відкриттями про режим дня і про те, на що здатні люди з різним ритмом життя, ділиться редактор проекту CityLab Ерік Джаффе.

Щастя - це щоденний вибір. Вибір думок і дій. Це певні звички і стиль життя. Пропонуємо статтю про те, що потрібно робити, аби перебувати у щасті.

Ми часто шукаємо відповідь на питання "Що таке істина?" і все життя намагаємося пізнати що таке любов. Справжня любов. Ця притча - про мудрість, любов та істину. Істину не можна знайти без любові.

Група науковців з Гарвардського університету в Сполучених Штатах Америки спільно з експертами з наукового центру Cancer Research провели унікальне дослідження в пошуках на питання "Що таке щастя?".

Одного разу людині пощастило побачити Бога. Намагаючись дізнатися найважливіше, чоловік попросив:
"Господи, я б хотів побачити Рай і Пекло".

Один молодий чоловік, користувач Quora, поставив питання, яке хвилює багатьох: про що шкодують люди, оглядаючись на своє життя, коли їм 30, 40, 50 ... років? Питання викликало жваву дискусію.

Ця притча на НародUA - про пошуки скарбу і вдячність.