Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.

Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. 

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 


 

Асоціація незалежних дослідницьких агентств Gallup International/WIN визначила рівень щастя в різних країнах. Досліджувалося, таким чином, громадяни яких держав найбільше відчувають себе щасливими людьми. В опитуванні взяли участь жителі 68 країн, у тому числі й України.

Це історія дивної людини, яка відмовилася від "цивілізації" і зробила із безлюдного й "мертвого" острова справжнє чудо.

Жила собі звичайна селянська сім’я. Чоловік і жінка. І жили вони з того, що вирощували яблука у своєму саду, а восени подавали їх. Та сталося одного року, що селянин, занедужавши, не зібрав урожаю. Чимало яблук зігнило. Що ж робити? Якщо не продати врожаю, то сім’я не виживе.

22 лип 2015

Вишень цьогоріч уродило дай Боже! І поки ви ними смакуватимете, Народ.UA пропонує помізкувати над двома такими різними оповідками:

Гайда дивитися на зорі! Їх багато і вони падають. Можна годинами лежати навзнак, куйовдитися у траві, вдихати її пахощі і задивлятися на "зоряне небо наді мною" та прислухатися до "морального закону в мені", передаючи хвацькі привіти Канту. Тож пишіть перелік бажань і пам’ятайте, що вони мають здатність здійснюватися. Ми ж пропонуємо вам ознайомитися із цьогорічним розкладом зорепадів, який, переконані, обов’язково стане вам у пригоді!

Притча "Молодша дочка вождя" - про те, чого ми варті й нашу віру.

Ця суфійська притча на Народ UA - про недалекого, мудру людину і глечик.

Народ UA публікує японську притчу про те, чи існує пекло і рай.

Народ UA публікує притчі "Вчення африканського знахаря". У цій африканській притчі - про те, що помилки нам потрібні для розвитку.

Народ UA публікує притчу "Дідусь і Смерть". У притчі - про те, що любов не боїться смерті.