Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.


 

22 лип 2015

Вишень цьогоріч уродило дай Боже! І поки ви ними смакуватимете, Народ.UA пропонує помізкувати над двома такими різними оповідками:

Гайда дивитися на зорі! Їх багато і вони падають. Можна годинами лежати навзнак, куйовдитися у траві, вдихати її пахощі і задивлятися на "зоряне небо наді мною" та прислухатися до "морального закону в мені", передаючи хвацькі привіти Канту. Тож пишіть перелік бажань і пам’ятайте, що вони мають здатність здійснюватися. Ми ж пропонуємо вам ознайомитися із цьогорічним розкладом зорепадів, який, переконані, обов’язково стане вам у пригоді!

Притча "Молодша дочка вождя" - про те, чого ми варті й нашу віру.

Ця суфійська притча на Народ UA - про недалекого, мудру людину і глечик.

Народ UA публікує японську притчу про те, чи існує пекло і рай.

Народ UA публікує притчі "Вчення африканського знахаря". У цій африканській притчі - про те, що помилки нам потрібні для розвитку.

Народ UA публікує притчу "Дідусь і Смерть". У притчі - про те, що любов не боїться смерті.

Народ UA публікує притчу про те, що мрії здійснюються лише тоді, коли людина живе справжнім життям і не дозволяє страху перемогти себе.

Корисні звички - необхідна річ для саморозвитку. Власне, саморозвиток - це вироблення корисних звичок і позбавлення від шкідливих (не лише для фізичного здоров'я). Як же ефективно і швидко виробити корисну звичку? НародUA публікує статтю з приводу того, що необхідно для вироблення звички.

Притча "Відчиніть вікно" - про те, чому "вікна" наших сердець іноді б'ються. У притчі на Народ UA учитель дає рецепт сильного й невразливого серця.