Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.

Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. 

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 


 

Люди по всьому світу в рамках опитування повідомляють про свої позитивні емоції і щастя. Поки що позитивний досвід сирійців - найнижчий за всю історію усіх народів. Україна, за результатами міжнародного дослідження, набрала 60 балів щастя, посівши 109-те місце серед 138 країн. Незважаючи на конфлікти і заворушення, які домінують в більшості новин, люди по всьому світові переживають дуже багато позитивних емоцій. Принаймні 7 з 10 дорослих у всьому світі повідомляють про те, що вони відчувають задоволення, багато сміються або усміхаються, відчувають себе добре відпочилими і шанованими. У той же час більшість людей (51 %) в рамках міжнародного опитування повідомили, що вони дізналися або зробили щось цікаве напередодні соцдослідження.

Прогнози компанії Frog design, яка розробляла дизайни легендарних комп'ютерів Apple, щодо трендів 2014 року поступово збуваються...

Кожному з нас хотілося б сказати, що ми завжди прокидаємося радісними і веселими. Прямо зарядженими на весь день бадьорістю й енергією. Але, на жаль, в реальному житті не все так райдужно. Ви відчуваєте себе знесиленими, у вас немає бажання робити щось. Ви навіть не бачите сенсу в тому, що потрібно зробити. Виявляється, наш успіх і щастя залежать від усвідомлення і реалізації свої місії в цьому житті. У цьому нам допоможе чіткий стратегічний план розвитку.

Щастя - це передусім контроль над своїми думками, тому що більшість нещасть приходить до нас саме з нашими, такими "невинними" й непомітними, думками. Як зазначає Марк Чернофф (MARC CHERNOFF) в статті "20 крихітних думок, які руйнують наші найбільші мрії", є 20 майже непомітних думок, які начебто ні на що не впливають, але насправді примушують нас страждати і руйнують наші найбільші мрії, а в підсумку - все життя.

Як стати щасливим? Як стверджує Марк Чернофф (MARC CHERNOFF), щоб стати щасливим, варто лиш відкинути деякі наші "невинні" думки-виправдання. Експерт з питань успіху і щастя зазначає, що є 20 маленьких думок, які руйнують наше щастя, наші найбільші мрії і наше життя.

Що таке щастя? Як стати щасливим-щасливішим? Як відкрити таємницю щастя? Ми продовжуємо відповідати на ці вічні й найважливіші питання життя маленькими, але конкретними кроками-рецептами, які відкривають таємницю щастя. Компанія Happier ("Щасливіше") провела дослідження і виявила, що фокусування на позитиві, а також обмін позитивними думками з людьми, які вам небайдужі, робить вас щасливішими, здоровішими і продуктивнішими.

Пропонуємо продовження статті Марка Черноффа (MARC CHERNOFF) про щастя і те, за допомогою яких маленьких хитрощів можна знайти це щастя в тому, що вже є у нас. Тож продовжуємо ділитися щастям.

Пропонуємо статтю Марка Черноффа (MARC CHERNOFF) про щастя і те, як можна його знайти в тому, що вже є у нас. Давайте ділитися щастям. Воно таки заразливе.

Сьогодні НародUA пропонує вам три "простих" і надзвичайно потужних кроки до щастя від Лео Бабаути (Leo Babauta). Ми хочемо, щоб світ і люди в ньому наповнювали себе щастям. Заради цього і перекладаємо цікаві статті цікавих людей про щастя. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!

Шлях до щастя. Головні перешкоди в житті ми власноруч і створюємо. НародUA пропонує Вам статтю Тамари Стар (TAMARA STAR) про топ-10 нехороших звичок, яких потрібно позбутися, щоб очистити свій мозок і віднайти в собі щастя.