Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.

Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. 

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 


 

Пропонуємо вашій увазі притчу про зневіру, яка може вразити людину тоді, коли до інших випробувань і спокус вона залишається стійкою. 

Лише від нас, наших слів, дій, думок і вчинків залежить не лише наше життя, але й світ, який ми бачимо довкола. Щастя, успіх... Це все - наше сприйняття і наша відповідальність. Пропонуємо цікавий і дуже лаконічний текст з цього приводу.

Ми часто вважаємо, що зобов'язані для інших робити багато речей. Хоча насправді ми нічого нікому не зобов'язані (якщо не дали слово чи не взяли інше зобов'язання). Ми повинні жити, відчуваючи щастя. Жити так, щоб радіти цьому життю. Тоді ми зробимо щасливими не лише себе, але й оточуючих. Пропонуємо статтю Девіда К. ВІЛЬГЕЛЬМА "15 речей, які ви не зобов'язані нікому робити (хоча ви думаєте, що ви зобов'язані)".

Люди по всьому світу в рамках опитування повідомляють про свої позитивні емоції і щастя. Поки що позитивний досвід сирійців - найнижчий за всю історію усіх народів. Україна, за результатами міжнародного дослідження, набрала 60 балів щастя, посівши 109-те місце серед 138 країн. Незважаючи на конфлікти і заворушення, які домінують в більшості новин, люди по всьому світові переживають дуже багато позитивних емоцій. Принаймні 7 з 10 дорослих у всьому світі повідомляють про те, що вони відчувають задоволення, багато сміються або усміхаються, відчувають себе добре відпочилими і шанованими. У той же час більшість людей (51 %) в рамках міжнародного опитування повідомили, що вони дізналися або зробили щось цікаве напередодні соцдослідження.

Прогнози компанії Frog design, яка розробляла дизайни легендарних комп'ютерів Apple, щодо трендів 2014 року поступово збуваються...

Кожному з нас хотілося б сказати, що ми завжди прокидаємося радісними і веселими. Прямо зарядженими на весь день бадьорістю й енергією. Але, на жаль, в реальному житті не все так райдужно. Ви відчуваєте себе знесиленими, у вас немає бажання робити щось. Ви навіть не бачите сенсу в тому, що потрібно зробити. Виявляється, наш успіх і щастя залежать від усвідомлення і реалізації свої місії в цьому житті. У цьому нам допоможе чіткий стратегічний план розвитку.

Щастя - це передусім контроль над своїми думками, тому що більшість нещасть приходить до нас саме з нашими, такими "невинними" й непомітними, думками. Як зазначає Марк Чернофф (MARC CHERNOFF) в статті "20 крихітних думок, які руйнують наші найбільші мрії", є 20 майже непомітних думок, які начебто ні на що не впливають, але насправді примушують нас страждати і руйнують наші найбільші мрії, а в підсумку - все життя.

Як стати щасливим? Як стверджує Марк Чернофф (MARC CHERNOFF), щоб стати щасливим, варто лиш відкинути деякі наші "невинні" думки-виправдання. Експерт з питань успіху і щастя зазначає, що є 20 маленьких думок, які руйнують наше щастя, наші найбільші мрії і наше життя.

Що таке щастя? Як стати щасливим-щасливішим? Як відкрити таємницю щастя? Ми продовжуємо відповідати на ці вічні й найважливіші питання життя маленькими, але конкретними кроками-рецептами, які відкривають таємницю щастя. Компанія Happier ("Щасливіше") провела дослідження і виявила, що фокусування на позитиві, а також обмін позитивними думками з людьми, які вам небайдужі, робить вас щасливішими, здоровішими і продуктивнішими.

Пропонуємо продовження статті Марка Черноффа (MARC CHERNOFF) про щастя і те, за допомогою яких маленьких хитрощів можна знайти це щастя в тому, що вже є у нас. Тож продовжуємо ділитися щастям.