Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.

Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. 

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 


 

Від нашої сили волі, вміння вчасно ухвалювати правильні рішення, від наполегливості й здатності долати перешкоди залежить наш розвиток. Силу волі, як і розум, і дух, і добрі звички потрібно тренувати й практикувати. Пропонуємо цікаву статтю психолога Роя Баумейстера про вміння ухвалювати рішення й методи тренування сили волі. 

Тайм-менеджмент - безумовно, корисна річ, яка оптимізує життя людини і допомагає зосередитися на найбільш важливих речах, не витрачаючи час і енергію на безглузді речі. Пропонуємо статтю Брука Аллена, який тридцять років працював з цінними паперами, а тепер допомагає вибудувати філософію бізнесу й життя.

Пропонуємо матеріал Джеффа Хейдена про правила і звички, які допомагають працювати, розвиватися і досягати результатів. Таким чином, людина стає сильною внутрішньо.

Іноді "щастя" і "позитив" як зовнішній атрибут і самоціль - без внутрішнього наповнення, любові й праці - несуть в собі серйозні небезпеки. Таке "зациклювання" на зовнішніх "ознаках щастя" може спричинити зворотній ефект, і людина може нашкодити не лише собі, але й оточуючим. Людина буде керуватися лише певними атрибутами з егоїстичною метою, не працюючи з внутрішнім світом і не думаючи про інших, або ж просто ховати десь в підсвідомості внутрішні конфлікти і вважати, що "позитивне мислення" позбавить її усіх проблем. Це нереально. Потрібно бути чесним з собою і світом, вирішуючи проблеми, а не тікаючи від них. Які ж найбільш небезпечні зовнішні "установки" на щастя і позитив? Пропонуємо статтю на основі деяких думок Олівера Беркмана, журналіста Guardian, котрий написав книгу «Протиотрута: Щастя для людей, які не виносять позитивного мислення».

Пропонуємо вашій увазі притчу про зневіру, яка може вразити людину тоді, коли до інших випробувань і спокус вона залишається стійкою. 

Лише від нас, наших слів, дій, думок і вчинків залежить не лише наше життя, але й світ, який ми бачимо довкола. Щастя, успіх... Це все - наше сприйняття і наша відповідальність. Пропонуємо цікавий і дуже лаконічний текст з цього приводу.

Ми часто вважаємо, що зобов'язані для інших робити багато речей. Хоча насправді ми нічого нікому не зобов'язані (якщо не дали слово чи не взяли інше зобов'язання). Ми повинні жити, відчуваючи щастя. Жити так, щоб радіти цьому життю. Тоді ми зробимо щасливими не лише себе, але й оточуючих. Пропонуємо статтю Девіда К. ВІЛЬГЕЛЬМА "15 речей, які ви не зобов'язані нікому робити (хоча ви думаєте, що ви зобов'язані)".

Люди по всьому світу в рамках опитування повідомляють про свої позитивні емоції і щастя. Поки що позитивний досвід сирійців - найнижчий за всю історію усіх народів. Україна, за результатами міжнародного дослідження, набрала 60 балів щастя, посівши 109-те місце серед 138 країн. Незважаючи на конфлікти і заворушення, які домінують в більшості новин, люди по всьому світові переживають дуже багато позитивних емоцій. Принаймні 7 з 10 дорослих у всьому світі повідомляють про те, що вони відчувають задоволення, багато сміються або усміхаються, відчувають себе добре відпочилими і шанованими. У той же час більшість людей (51 %) в рамках міжнародного опитування повідомили, що вони дізналися або зробили щось цікаве напередодні соцдослідження.

Прогнози компанії Frog design, яка розробляла дизайни легендарних комп'ютерів Apple, щодо трендів 2014 року поступово збуваються...

Кожному з нас хотілося б сказати, що ми завжди прокидаємося радісними і веселими. Прямо зарядженими на весь день бадьорістю й енергією. Але, на жаль, в реальному житті не все так райдужно. Ви відчуваєте себе знесиленими, у вас немає бажання робити щось. Ви навіть не бачите сенсу в тому, що потрібно зробити. Виявляється, наш успіх і щастя залежать від усвідомлення і реалізації свої місії в цьому житті. У цьому нам допоможе чіткий стратегічний план розвитку.