Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.

Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. 

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 


 

Набуває популярності спілкування в соцмережах із безліччю друзів і можливостей спілкуватися. Крім того, постійно розширюється коло контактів в "реальному житті". До того ж, рано чи пізно постає питання створення ефективної, дружньої команди... Проте є ґрунтовні дослідження з приводу можливостей людського спілкування, які окреслюють певні правила комунікації, а також обмеження й рекомендації. Пропонуємо статтю Белала Бета Купера про 3 теорії, які окреслюють психологічні закони комфортного спілкування.

Часто ми замислюємося про наш світ, зло і добро, про існування Бога. Іноді виникає питання, як співіснує зло і Бог абощо. Пропонуємо цікаву й доволі відому притчу про те, чи створене зло Богом і чи злим є Бог. За однією з версій, одним із героїв цієї історії начебто був молодий Альберт Ейнштейн.

Правильно розподіляти життєву енергію, виробити пріоритети, концентруватися на головних речах і постійно розвиватися - певні правила для успіху й здатності долати життєві перешкоди. Ми вже писали про деякі навички для розвитку сили волі. Сьогодні пропонуємо дуже прості рекомендації з цього приводу від Рейчел Гіллетт.

Людина є такою, якою є її думки. Навіть зовнішнішній світ часто людина формує сама. Думками, сприйняттям, відчуттями, емоціями. Очевидно, щастя, успіх і розвиток людини також залежать від наших думок і психології. Пропонуємо статтю про те, що всі наші думки можуть матеріалізуватися. Ідея не нова, але її варто повторювати собі кожного дня. І не просто повторювати, але й працювати над "правильними" думками.

Щастя і внутрішній спокій взаємопов'язані. Без внутрішнього спокою людини неможливий розвиток і продуктивна діяльність. Пропонуємо цікаві дві притчі про джерело внутрішнього спокою і щастя.

Наше мислення базується на певних "стандартах", стереотипах і пошуках "легших шляхів". Таким чином, часто ми потрапляємо в пастку маніпуляцій, коли результат нашого мислення фактично заздалегідь уже відомий і ним успішно користаються не в наших інтересах. Пропонуємо цікаву статтю для розвитку про баги мислення - 20 когнітивних помилок, що спотворюють нашу реальність. Ці баги мислення іноді заважають нам бути об'єктивними.

Бажання - це не речі, які нам даруються у певну "щасливу мить". Бажання - це цілі, заради яких потрібно працювати, розвивати себе, змінювати себе, пожертвувати звичками... Пропонуємо цікаву притчу про ціну бажань.

В циклі матеріалів про розвиток людини й осягнення внутрішнього миру-гармонії, а також щастя ми публікуємо матеріал про те, коли не варто віддавати себе в руки емоцій і зайвий раз витрачати безцінну життєву енергію. Іноді краще помовчати. Тиша часом говорить більше, ніж слова. Тиша вміє навіть зцілювати й розвивати. Зрештою, варто іноді заспокоїтися, а тоді вже говорити щось. 

Зволікання з реалізацією планів і різних завдань іноді може бути корисним. Так вважає Ларрі Кім. Він стверджує, що прокрастинація - не така страшна, як її малюють. Тож пропонуємо цікаву статтю про те, чому відтягування справ може стати нам у пригоді. Так, відсутність поспіху й миттєвого "кидання" на проблему можуть допомогти дійти до кращого рішення, а також зробити людину більш врівноваженою і щасливою.

Використовувати правильні знання в повсякденному житті - це мудрість і щастя. Мабуть, більше 90% того, що ми вчимо в школі чи університетах, ми фактично не використовуємо. Проте є речі, які можна і навіть потрібно щодня практикувати. Незважаючи на те, що філософія може здатися занадто "абстрактною" і "віддаленою від життя" наукою, є чимало надбань філософії, які допомагають вирішувати конкретні життєві проблеми. Пропонуємо статтю про практичну користь філософії в щоденному житті.