Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Притчі, саморозвиток, дайджест

Тут ви знайдете притчі й статті для саморозвитку на теми "Як стати щасливим?", "Що таке щастя?", "Як досягти успіху?", "Як відновити сили і життєву енергію?", "Як реалізувати себе?" тощо.

Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. 

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 


 

Ця притча - про просту людину, яка чекала якогось чуда і постійно, того не помічаючи, зустрічала Бога в таких же самих простих людях, як і вона. Але зустрічала добре - з любов'ю.

Пропонуємо вам притчу з чудової книжки "365 притч на щодень" за упорядкування Діани Віссон видавництва "Свічадо" про те, як визначити, де Бог і як знайти його "сліди" в цьому світі.

Пропонуємо притчу про наше життя і речі, які його наповнюють - важливі й дрібні. Якщо ми заповнюємо життя непотребом, то не залишається місця для цінних речей.

Людське тіло є дивом. І якщо ви знаєте, як використати вбудовані в нього потенціал і "суперсилу", то можете досягти набагато більшого, ніж зазвичай. Як стверджує Міхір Паткар, є маленькі хаки - хитрощі, які допомагають нам робити тіло, а також емоції та розумові сили набагато ефективнішими.

Система освіти в школі, а також у вищих навчальних закладах часто викликає багато питань і дискусій про реформування і потребу більше розвивати ініціативу й творчість дітей. Розвиток людини, врешті, багато в чому залежить від того, що в неї заклала система освіти, від педагогів і батьків. Пропонуємо статтю Джеймса Алтучера з його поглядом на школу. Не зважаючи на те, що йдеться про американську школу, але принципи розвитку дитини залишаються однаковими в Україні, США та будь-якій іншій країні.

Пропонуємо притчу про наші плани-амбіції, які можуть завести на манівці - подалі від щасливого життя.

Часом потрібно вимкнути мозок і довіритися душі. Кажуть, що її голос - це наша інтуїція. Пропонуємо статтю Максима Поташева про те, як і коли можна використовувати інтуїцію на побутовому рівні ухвалення рішень, не заглиблюючись у "містичний" голос інтуїції за допомогою різних знаків.

Психологію, духовний стан людини не можна уявити відокремлено від тіла, тобто фізичних процесів в організмі. Тому розвиток людини завжди передбачає вдосконалення як у фізичному, так і в психологічному плані. Пропонуємо статтю про те, як нормалізувати вагу тіла. Вона стосується, в першу чергу, худих людей, які прагнуть збільшити вагу тіла. Втім, очевидно, головні рекомендації - полюбити себе і світ, а також позбутися від зайвих стресів - повинні використовувати всі для свого розвитку і нормалізації здоров'я. Як і вести активний спосіб життя, розвивати м'язи, тримати в тонусі всі органи й різні системи організму...

Пропонуємо притчу про розвиток людини і вічну боротьбу в кожному з нас добра і зла. Тут ми знайдемо рецепт, як діяти в цій внутрішній боротьбі, щоб перемогло добро.

Пропонуємо історію про мрію і те, що не варто обрізати крила наших мрій, - з книги Джека Кенфілда і Марка В. Хансена "Бальзам для душі. Маленькі історії відкривають серце".